Pergale kelionę Europoje užbaigė Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (7/11) krepšininkai, kurie namuose 92:87 (27:26, 25:20, 18:21, 22:20) pranoko Klužo Napokos U-BT komandą (13/5) iš Rumunijos.

Panevėžiečiai jau anksčiau buvo praradę šansus keliauti į kitą turnyro etapą, o Rumunijos klubas lentelėje rikiuojasi antras.

Šio vakaro rungtynes geriau pradėjo šeimininkai (10:4), bet svečiai greitai reagavo ir spurtavo 16-3, kas ljiemseido persverti rezultatą (20:13).

Perminingoje kovoje vėl iniciatyvą perėmė Panevėžio ekipa, kuri po Martyno Varno tritaškio įsiveržė į priekį (25:23). Nors svečiai atsakė tuo pačiu, bet kėlinį dviemis taškais uždarę Deividas Sirvydis leido panevėžiečiams būti priekyje – 27:26.

Kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo atkarpa 12-2, kas leido susikrauti dviženklį pranašumą (39:28). Tiesa, prieš didžiąją pertrauką svečiai pelnė 5 taškus paeiliui ir skirtumas sumenko perpus (48:43).

Po pertraukos varžovai visada išliko arti panevėžiečių. Gynybą pagerinę svečiai surengė kelias atakas, o prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo tik 67:70.

Dramatiška kova vyko paskutinėmis mačo sekundėmis, o panevėžiečiams itin padėjo taiklūs D. Sirvydžio metimai.

Svečiai turėjo šansų ir išlyginti rezultatą, bet „Lietkabelis“ lemiamu metu pirmavo 90:86. Svečiai pataikė baudą, bet tada netrukus V. Lipkevičius irgi baudomis įtvirtino šeimininkų pergalę.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 22 (5/6 dvit., 3/9 trit., 7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 16 (2/6 trit., 4 per. kam., 6 rez. perd.), Liutauras Lelevičius 11, Dovis Bičkauskis (2/4 trit., 5 rez. perd.) ir Gabrielius Maldūnas (5/10 dvit., 7 atk. kam.) po 10, Nikas Stuknys 8 (5 rez. perd.), Džiugas Slavinskas ir Martynas Varnas (2/7 dvit.) po 7.

„U-BT“: Jarellas Eddie 20 (5/7 trit., 5 atk. kam.), DJ Seeley 15 (3/6 dvit., 2/5 trit.), Patrickas Richardas 13 (3/7 trit.), Bryce Jonesas (1/5 dvit., 3/5 trit.) ir Andrija Stipanovičius (5/8 dvit., 10 atk. kam.) po 11, Adamas Mokoka 7 (2/5 dvit.), Emanuelas Cate 6, Mareksas Mejeris 4.