Klužo Napokos U-BT

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Klužo Napokos U-BT“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Klužo Napokos U-BT“.

Rezultatyvaus Donato Tarolio ekipa paskutinėmis sekundėmis suklupo vietiniame čempionate

Pralaimėjimą Rumunijos čempionate patyrė Oradėjos CSM (10/3) krepšininkai su Donatu Taroliu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 84:85 (17:18, 29:22, 19:23, 19:22) nusileido Klužo Napokos U-BT (13/0) komandai, kuri žengia be nesėkmių. Pergalę svečiams lėmė Emanuelio Cate'o dvitaškis likus žaisti 11 sekundžių. Per jas aikštės šeimininkams surengti rezultatyvios atakos nepavyko. D. Tarolis per 21 minutę pasižymėjo 12 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.
2024-03-08

„Lietkabelis“ dramatiška pergale namuose užbaigė kelionę Europoje

Pergale kelionę Europoje užbaigė Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (7/11) krepšininkai, kurie namuose 92:87 (27:26, 25:20, 18:21, 22:20) pranoko Klužo Napokos U-BT komandą (13/5) iš Rumunijos. Panevėžiečiai jau anksčiau buvo praradę šansus keliauti į kitą turnyro etapą, o Rumunijos klubas lentelėje rikiuojasi antras.
405 2024-02-07

Iš 17 taškų deficito išlipęs „Lietkabelis“ pratęsime apmaudžiai krito prieš Rumunijos klubą

Trečiadienio vakarą Panevėžio „Lietkabelis“ (4/5) Rumunijoje siekė pratęsti savo pergalių seriją Europos taurėje. Deja, panevėžiečiai pratęsime neprilygo Klužo Napokos „U-BT“ (7/2) ir nusileido rezultatu 117:111 (23:21, 13:23, 23:30, 38:23, 14:23).  Rungtynes šeimininkai atidarė pelnydami 5 taškus paeiliui, tačiau Gediminas Orelikas ėmė tirpdyti atsilikimą, o Deividas Sirvydis persvėrė rezultatą – 5:6.  Taikliai atakavo ir G. Oreliko perdavimo sulaukęs Gabrielius Maldūnas, tačia...
99 2023-11-29

Tarolis buvo rezultatyvus, tačiau Oradijos komanda atsidūrė sudėtingoje situacijoje

Donatas Tarolis su Oradijos CSM komanda Rumunijos čempionato finale atsidūrė sudėtingoje situacijoje. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 62:81 (14:17, 15:21, 25:22, 8:21) nepasipriešino Klužo Napokos U-BT krepšininkams. Serijoje iki keturių pergalių Oradijos ekipa atsilieka 2-3 ir šiai, norint išsaugoti sezoną, reikia laimėti ateinančias rungtynes. 27 minutes žaidęs D. Tarolis pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 3/4 trit., 1/4 baud.
2023-05-25

Tarolis vedė komandą į antrąją pergalę Rumunijos čempionato finalo serijoje

Oradijos CSM komanda, kurios marškinėlius vilki Donatas Tarolis, įpusėjo kelią Rumunijos čempionato aukso link. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 93:83 (22:20, 23:16, 21:23, 27:24) pranoko Klužo Napokos U-BT krepšininkus. Serijoje iki keturių pergalių Oradijos ekipa pirmauja 2-0. D.Tarolis aikštėje praleido 30 minučių ir 30 sekundžių, per kurias pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.
2023-05-16

Rezultatyvus Tarolis su komanda patyrė retą nesėkmę Rumunijos čempionate

Pralaimėjimą Rumunijos čempionate patyrė Oradijos CSM (16-2) klubas, kurio garbę gina Donatas Tarolis. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 79:94 (20:27, 27:19, 20:26, 12:22) nusileido Klužo-Napokos „U-Banca Transilvania“ (15-3) krepšininkams. 21 minutę aikštėje praleidęs D. Tarolis pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.
2023-04-07

Dramatiškos pabaigos neišvengęs „Lietkabelis“ nukovė pergalę Rumunijoje

Ketvirtajame kėlinyje strigęs, tačiau jo pabaigoje du tritaškius svarbius pataikęs Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (6-7) šventė pergalę Europos taurės turnyre. Panevėžiečiai šį kartą svečiuose 77:75 (19:19, 22:20, 23:15, 13:21) įrodė pranašumą prieš Klužo Napokos „U-BT“ (4-9) krepšininkus. Lietuvos klubui tai buvo antroji pergalė iš eilės turnyre, o rumunams – antroji paeiliui nesėkmė.
2023-01-31

Kariniauskas prie klubo pergalės pridėjo 11 taškų

Pergalę Rumunijos taurėje iškovojo Bukarešto „Rapid“ (8/3) ekipa, kuri svečiuose 88:83 (18:22, 28:23, 19:24, 23:14) pranoko Klužo Napokos „U-BT“ (8/1) komandą. Vaidas Kariniauskas nugalėtojų gretose per 23 minutes įmetė 11 taškų (1/5 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 3 sykius. „U-BT“: Karelas Guzmanas 21 (6/8 dvit., 4 atk. kam.), Emanuelas Cate 17 (6/7 dvit.), Nemanja Gordičius 12 (4 rez. perd.