„Sheffield United“ Anglijos „Premier“ lygoje 3 – 1 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Sanderis Berge‘as 31-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Sheffield Utd“ į priekį 1:0.

Vos po keleto minučių Harry Kane’as pasiuntė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Lysas Moussetas 69-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Kiek vėliau įvartį taip pat pridėjo Oliveris McBurnie ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Harry Kane’as 90-ąją minutę pelnė svečiams paguodos įvartį ir sušvelnino rezultatą 1:3.