Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių.

Pergalėmis vyrų vienetų varžybas pradėjo favoritai.

Pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas pirmojo rato mačą 6:2, 7:5 laimėjo prieš serbą Borisą Pasanskį, o 2004 metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlosas Moya 6:4, 6:4 įveikė austrą Wernerį Eschauerį.

Pergales pirmajame rate antradienį iškovojo ir nugalėtojo titulą ginantis penktas pagal skirstymą argentinietis Juanas Ignacio Chela, 7:6, 6:4 palaužęs urugvajiečio Pablo Cuevaso pasipriešinimą, bei 2006-aisiais šį turnyrą laimėjęs Luisas Horna ir Peru, 6:4, 7:5 nugalėjęs italą Fabio Fogninį.

Jose Acasuso (Argentina) - Oscar Hernandez (Ispanija) 6:4, 6:0;
Peter Luczak (Australija) - Sergio Roitman (Argentina) 6:3, 6:4.

Moterų vienetų varžybas pergalingai pradėjo antrąjį reitingą turinti prancūzė Alize Cornet, 7:5, 6:3 nugalėjusi kroatę Jeleną Kostanič Tosič ir trečioji turnyro raketė čekė Klara Zakopalova, 4:6, 6:3, 6:1 įveikusi ispanę Marią Jose Martinez.

Nepasisekė tik ketvirtajai pagal skirstymą vokietei Martinai Mueller, kuri 2:6, 4:6 pralaimėjo prancūzei Oliviai Sanchez.