kostanič tosič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kostanič tosič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kostanič tosič“.

Teniso turnyre Meksikoje - favoritų pergalės

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Pergalėmis vyrų vienetų varžybas pradėjo favoritai. Pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas pirmojo rato mačą 6:2, 7:5 laimėjo prieš serbą Borisą Pasanskį, o 2004 metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlosas Moya 6:4, 6:4 įveikė austrą Wernerį Eschauerį.
2008-02-27

Lyderės pergalingai žaidžia Majamio teniso turnyre

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis vyrų bei moterų "Sony Ericsson Open" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 6,9 mln. JAV dolerių.Sekmadienį moterų vienetų varžybų trečiajame rate pergales iškovojo bei į kitą varžybų etapą pateko lyderės.