luisas horna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luisas horna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luisas horna“.

R. Berankio skriaudikas patampė nervus pačiam R. Nadaliui

Vakar Niujorke prasidėjo prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „US Open“ teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro net 20,657 milijonų JAV dolerių. Jau pirmajame rate nepasisekė mūsiškio Ričardo Berankio skriaudikui atrankos varžybose vokiečiui Bjornui Phau, kuris po atkaklios kovos 6:7, 3:6, 6:7 nusileido pirmajai pasaulio raketei ispanui Rafaeliui Nadaliui.
2008-08-26

Teniso turnyre Meksikoje - favoritų pergalės

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Pergalėmis vyrų vienetų varžybas pradėjo favoritai. Pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas pirmojo rato mačą 6:2, 7:5 laimėjo prieš serbą Borisą Pasanskį, o 2004 metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlosas Moya 6:4, 6:4 įveikė austrą Wernerį Eschauerį.
2008-02-27

Favoritas pergale pradėjo ATP serijos turnyrą Argentinoje

Pergalingai ATP serijos "Copa Telmex ATP Buenos Aires" vyrų teniso turnyrą pradėjo favoritas ir kortų šeimininkas Davidas Nalbandianas. Pirmadienį pirmame turnyro rate D. Nalbandianas 6:3, 6:3 nugalėjo australą Peterį Luczaką.
2008-02-19

Paaiškėjo pirmieji vyrų teniso turnyro Austrijoje ketvirtfinalio dalyviai

Austrijoje vykstančiame ATP serijos tarptautiniame (The Hypo Group Tennis International `07) vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 353 tūkst. eurų, antradienį paaiškėjo pirmieji vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviai. Ispanas Albertas Montanesas 7:6 (8:6), 6:1 nugalėjo prancūzą Mathieu Montcourt`ą, o Peru tenisininkas Luisas Horna 7:6 (7:5), 6:4 įveikė trečiąją turnyro raketę kroatą Ivaną Ljubičičių.
2007-05-23

ATP serijos turnyro Čilėje nugalėtoju tapo Peru tenisininkas

Čilėje pasibaigusio ATP serijos "Movistar Open" teniso turnyro nugalėtoju tapo penktoji raketė Luisas Horna iš Peru, sekmadienį vienetų varžybų finale 7:5, 6:3 įveikęs trečiąjį pagal reitingą korto šeimininką Nicolasą Massu. Tai buvo antrasis 26 metų Peru tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras. Be pagrindinio prizo, L. Hornai atiteko 67 tūkst. JAV dolerių čekis, o N. Massu, kuris šio turnyro finale pralaimėjo antrus metus iš eilės, tenkinosi 34 tūkst. dolerių piniginiu prizu.
2007-02-05

Paaiškėjo ATP serijos teniso turnyro Čilėje finalo dalyviai

Čilėje vykstančio ATP serijos "Movistar Open" vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 448 tūkst. JAV dolerių, finale sekmadienį žais trečias pagal reitingą korto šeimininkas Nicolas massu bei penktoji turnyro raketė Luisas Horna iš Peru.Šeštadienį pusfinalyje N. Massu 6:1, 6:3 sutriuškino septintąjį pagal reitingą ispaną Albertą Montanesą, o L. Horna 7:5, 6:4 nugalėjo aštuntąjį pagal skirstymą argentinietį Martiną Vassallo Arguello.
2007-02-04

Staigmenos "Idea Prokom Open" moterų teniso turnyro pusfinalyje

Lenkijoje tęsiasi WTA ir ATP serijų "Idea Prokom Open" teniso turnyrai, kurio bendrą prizų fondą sudaro 760 tūkst. eurų. Penktadienį moterų turnyre netikėtais rezultatais baigėsi abu pusfinalio mačai, po kurių paaiškėjo, kad turnyro finale trečioji pagal reitingą Anna Pistolesi iš Izraelio susitiks su tik 86-ąją vietą WTA klasifikacijoje užimančia čeke Klara Koukalova.