carlosas moya

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „carlosas moya“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „carlosas moya“.

Teniso skandalas: latvis E. Gulbis turnyro metu pirko prostitutes?

Nors šių metų teniso sezonas jau po truputį artėja į pabaigą, šią savaitę įvykių buvo kaip reta daug. Tiesa, ne kortuose, o už jų ribų. Štai Švedijos policija išplatino pranešimą, kad prieš turnyro Stokholme pradžią sulaikė du jo dalyvius, nes šie norėjo pasinaudoti prostitučių paslaugomis.
2009-10-22

Majamyje - A. Ivanovič pralaimėjimas

Floridos valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis „Sony Ericsson Open“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 7,54 mln. JAV dolerių. Moterų varžybose paaiškėjo visos aštuntfinalio dalyvės. Pergalių seriją tęsia pajėgiausia planetos tenisininkė praėjusių metų šio turnyro finalininkė belgė Justine Henin, trečiajame rate 6:2, 6:1 sutriuškinusi italę Sarą Errani. Aštuntfinalyje žais ir penktojo šio turnyro nugalėtojos titulo siekianti amerikietė Serena Williams.
2008-03-31

Netikėti rezultatai teniso turnyre Meksikoje

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį vienetų varžybose buvo žaidžiami aštuntfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuota eilė netikėtų rezultatą. Vyrų varžybose pergalę iš keturių pajėgiausių turnyro žaidėjų iškovojo tik pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas, 6:2, 6:3 sutriuškinęs ispaną Santiago Venturą.
2008-02-28

Teniso turnyre Meksikoje - favoritų pergalės

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Pergalėmis vyrų vienetų varžybas pradėjo favoritai. Pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas pirmojo rato mačą 6:2, 7:5 laimėjo prieš serbą Borisą Pasanskį, o 2004 metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlosas Moya 6:4, 6:4 įveikė austrą Wernerį Eschauerį.
2008-02-27

ATP serijos vyrų teniso turnyro Brazilijoje finale žais ispanai

Brazilijoje vykstančio ATP serijos "Brasil Open" vyrų teniso turnyro vienetų varžybų finale sekmadienį žais ispanai - ispano Carloso Moyos varžovu bus antroji raketė Nicolas Almagro. Šeštadienį pusfinalyje Carlosas Moya 6:2, 3:6, 7:6 (7:5) nugalėjo ekvadorietį Nicolasą Lapenttį, o N. Almagro 6:1, 6:1 sutriuškino italą Fabio Fogninį. Vyrų teniso turnyro Brazilijoje prizų fondą sudaro 485 tūkst. JAV dolerių.
2008-02-17

ATP serijos vyrų teniso turnyro Brazilijoje rezultatai

Pirmadienį Brazilijoje prasidėjo ATP serijos "Brasil Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 485 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalio barjerą įveikė su Ispanijos atstovai. Turnyro favoritas Carlosas Moya 6:4, 4:6, 6:4 nugalėjo tautietį Santiago Venturą, o aštuntoji raketė Albertas Montanesas 6:4, 6:4 įveikė prancūzą Nicolasą Devilderį.
2008-02-12

Teniso apžvalga: Sekso karas keliuose

Pagaliau prasidėjo teniso sezonas. Gražūs žmonės, galingos aistros, milžiniškos (svetimų) pinigų sumos – štai ko trūksta surūkusiai lietuviškos žiemos kasdienybei. Praėjusią savaitę vyko „Chennai Open“ pusfinalis, susitiko du ispanai, Rafaelis Nadalis ir Carlosas Moya, veteranas Carlosas (32 m.) ir jaunasis fenomenas Rafa (22 m.). Carlosas buvo per porą tikslių kirčių nuo pergalės ir vis dėlto pralaimėjo, neužteko jėgų.
2008-01-18

ATP serijos teniso turnyre Indijoje paaiškėjo ketvirtfinalio poros

Indijoje vykstančiame ATP serijos "Chennai Open" vyrų teniso turnyre ketvirtadienį sužaisti likusieji aštuntfinalio susitikimai, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros. Lengviausiai aštuntfinalio barjerą įveikė turnyro favoritas ispanas Rafaelis Nadalis, 6:2, 6:1 sutriuškinęs amerikietį Rajeevą Ramą. Ketvirtfinalyje R. Nadalio varžovu bus tėvynainis Guillermo Garcia-Lopez, ketvirtadienį 4:6, 7:5, 7:6 (7:3) įveikęs septintąjį reitingą turėjusį austrą Wernerį Eschauerį.
2008-01-03

Paaiškėjo dar du atvirojo Prancūzijos teniso čempionato ketvirtfinalio dalyviai

Paryžiuje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse pirmadienį baigėsi du vyrų vienetų varžybų aštuntfinalio mačai, po kurių paaiškėjo ketvirtfinalio dalyviai. Šeštoji turnyro raketė serbas Novakas Džokovičius 6:3, 6:3, 7:6 (7:1) nugalėjo ispaną Fernando Verdasco bei ketvirtfinalyje susitiks su Kipro atstovu Marcosu Baghdačiu arba rusu Igoriu Andrejevu.
2007-06-04

"Masters" vyrų teniso turnyre paaiškėjo ketvirtfinalininkai

Vokietijoje tęsiasi "Masters" serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,083 mln. eurų.Ketvirtadienį antroje dienos pusėje sužaisti likusieji septyni vienetų varžybų aštuntfinalio mačai. Staigmenas pateikė australas Lleytonas Hewittas ir ispanas Carlosas Moya: šešioliktas pagal skirstymą L. Hewittas aštuntfinalyje 6:4, 2:6, 6:4 įveikė trečiąjį reitingą turėjusį rusą Nikolajų Davydenką, o C. Moya 1:6, 6:3, 6:3 nugalėjo aštuntąją turnyro raketę amerikietį Jamesą Blake`ą.