Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių.

Trečiadienį vienetų varžybose buvo žaidžiami aštuntfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuota eilė netikėtų rezultatą.

Vyrų varžybose pergalę iš keturių pajėgiausių turnyro žaidėjų iškovojo tik pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas, 6:2, 6:3 sutriuškinęs ispaną Santiago Venturą.

2004 metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlosas Moya aštuntfinalyje 4:6, 2:6 pralaimėjo Nicolasui Massu iš Čilės, trečias pagal skirstymą argentinietis Juanas Monaco 6:7 (4:7), 3:6 nusileido 2006-ųjų metų turnyro nugalėtojui Luisui Hornai iš Peru, o ketvirtoji turnyro raketė iš Argentinos Guillermo Canas 6:4, 2:6, 2:6 turėjo pripažinti tėvynainio Jose Acasuso pranašumą.

Staigmeną pateikė ir argentinietis Agustino Calleris, 7:6 (7:4), 2:6, 6:1 įveikęs nugalėtojo titulą ginusį tautietį penktąjį pagal skirstymą Juaną Ignacio Chelą.

Kituose trečiadienio vyrų mačuose pergales iškovojo italas ir du ispanai:

8-Potito Starace (Italija) - Peter Luczak (Australija) 6:3, 6:3;
Marcel Granollers (Ispanija) - Albert Montanes (Ispanija) 6:2, 7:6
(8:6);
6-Nicolas Almagro (Ispanija) - Filippo Volandri (Italija) 6:3, 6:3.

Moterų vienetų varžybose pergales aštuntfinalyje iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko turnyro favoritė praėjusių metų finalininkė italė Flavia Pennetta, 6:2, 6:3 nugalėjusi vokietę Julią Schruff, ir antrąjį reitingą turinti prancūzė Alize Cornet, 6:2, 6:0 sutriuškinusi meksikietę Melissą Torres.

Tačiau nesėkmes patyrė ir iš varžybų pasitraukė trečioji turnyro raketė čekė Klara Zakopalova, penktoji pagal skirstymą italė Sara Errani ir šeštąjį reitingą turėjusi austrė Yvonne Meusburger:

Jill Craybas (JAV) beat 3-Klara Zakopalova (Čekija) 6:1, 4:6, 7:6