klara zakopalova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klara zakopalova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klara zakopalova“.

R. Federeris pergalingai pradėjo Vimbldono turnyrą

Pirmadienį Londone prasidėjo prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 11,812 mln. svarų. Šeštojo turnyro nugalėtojo titulo siekiantis varžybų favoritas bei pajėgiausias planetos tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris pirmajame rate 6:3 6:2 6:2 sutriuškino slovaką Dominiką Hrbaty, o dešimtoji raketė Kipro tenisininkas Marcosas Baghdatis 6:3, 6:2, 6:7 (5:7), 6:3 įveikė belgą Steve`ą Darcisą.
2008-06-23

„Roland Garros" teniso turnyre karjerą baigė legendinis G. Kuertenas

Sekmadienį Paryžiuje „Roland Garros" kortuose tęsėsi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 15,6 mln eurų. Vyrų vienetų turnyrą pergale pradėjo trečiąjį reitingą turintis serbas Novakas Džokovičius, pirmajame rate 4:6, 6:3, 7:5, 6:2 įveikęs vokietį Denisą Gremelmayrą. Vis tik daugiausia ovacijų susilaukė triskart šio turnyro nugalėtojas 31-erių metų brazilas Gustavo Kuertenas.
2008-05-26

Favoritės pergalingai pradėjo moterų teniso turnyrą Čekijos sostinėje

Čekijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "ECM Prague Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių. Antradienį toliau tęsėsi vienetų varžybų pirmojo rato susitikimai, kuriuose pergales iškovojo ir abi turnyro favoritės: pirmąjį reitingą turinti rusė Vera Zvonariova 6:2, 6:3 nugalėjo čekę Lucie Hradecką, o antroji pagal skirstymą vengrė Melinda Czink 6:0, 6:2 sutriuškino kroatę Jeleną Pandzič.
2008-04-30

Portugalijoje paaiškėjo teniso turnyro pusfinalio dalyviai

Portugalijoje tęsiasi tarptautinis moterų ir vyrų „Estoril Open“ teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 455 tūkst. eurų. Penktadienį vienetų turnyruose paaiškėjo pusfinalio dalyviai.
2008-04-18

Tarptautiniame vyrų ir moterų teniso turnyre Portugalijoje

Portugalijoje tęsiasi tarptautinis moterų ir vyrų „Estoril Open“ teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 455 tūkst. eurų. Trečiadienį moterų ir vyrų vienetų varžybose paaiškėjo po keturis ketvirtfinalio dalyvius. Moterų varžybų antrajame rate staigmeną pateikė čekė Iveta Benesova, 6:2, 6:2 sutriuškinusi favorite laikytą italę Flavią Pennettą.
2008-04-16

Netikėti rezultatai teniso turnyre Meksikoje

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį vienetų varžybose buvo žaidžiami aštuntfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuota eilė netikėtų rezultatą. Vyrų varžybose pergalę iš keturių pajėgiausių turnyro žaidėjų iškovojo tik pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas, 6:2, 6:3 sutriuškinęs ispaną Santiago Venturą.
2008-02-28

Teniso turnyre Meksikoje - favoritų pergalės

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Pergalėmis vyrų vienetų varžybas pradėjo favoritai. Pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas pirmojo rato mačą 6:2, 7:5 laimėjo prieš serbą Borisą Pasanskį, o 2004 metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlosas Moya 6:4, 6:4 įveikė austrą Wernerį Eschauerį.
2008-02-27

Teniso turnyro Čilėje ketvirtfinalių rezultatai

Čilėje tęsiasi WTA serijos "Cachantun Cup" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 200 tūkst. JAV dolerių. Penktadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje pergales iškovojo bei į pusfinalį pateko favoritė italė Flavia Pennetta, ketvirtoji raketė prancūzė Pauline Parmentier, aštuntoji pagal reitingą čekė Klara Zakopalova bei ukrainietė Marija Korytceva: 1-F. Pennetta -  7-Kaia Kanepi (Estija) 6:3, 6:3;4-P. Parmentier - 5-Martina Muller (Vokietija) 7:5, 6:4;8-K. Zakopalova - Lourdes D...
2008-02-16

WTA serijos moterų teniso turnyre Tailande

Tailando sostinėje tęsiasi WTA serijos "Bangkok Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 200 tūkst. JAV dolerių.Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje trečioji raketė Izraelio atstovė Shahar Peer 7:6 (7:3), 6:4 nugalėjo vengrę Melindą Czink, ketvirtoji pagal reitingą prancūzė Virginie Razzano 6:0, 6:3 sutriuškino ispanę Lourdes Dominguez Lino, penktoji pagal skirstymą slovakė Dominika Cibulkova 6:2, 4:6, 6:2 įveikė argentinietę Marią Emilią Salerni, o čekė Klara Zakopalova iš...
2007-10-09

WTA serijos moterų teniso turnyre Liuksemburge

Liuksemburge tęsiasi WTA serijos "Fortis Championships Luxembourg" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 600 tūkst. JAV dolerių.Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktoji turnyro raketė prancūzė Marion Bartoli 6:3, 6:2 nugalėjo ukrainietę Alioną Bondarenko, austrė Sybille Bammer 6:0, 6:2 sutriuškino tautietę Tamirą Paszek, o rusė Vera Zvonariova 6:7 (4:7), 6:4, 6:2 įveikė vokietę Julią Goerges.