arantxa parra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arantxa parra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arantxa parra“.

Teniso turnyre Meksikoje - favoritų pergalės

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Pergalėmis vyrų vienetų varžybas pradėjo favoritai. Pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas pirmojo rato mačą 6:2, 7:5 laimėjo prieš serbą Borisą Pasanskį, o 2004 metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlosas Moya 6:4, 6:4 įveikė austrą Wernerį Eschauerį.
2008-02-27

Kanberoje prasidėjo WTA serijos moterų teniso turnyras

Sekmadienį Australijoje prasidėjo WTA serijos "Canberra Women`s Classic" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 110 tūkst. JAV dolerių. Pirmojo rato mačuose pergales iškovojo bei į kitą varžybų etapą pateko ispanė, čekė, italė ir ukrainietė: Arantxa Parra (Ispanija) - Monique Adamczak (Australija) 6:1, 6:4;Zuzana Ondraškova (Čekija) - 7-Saori Obata (Japonija) 6:3, 6:0;Flavia Pennetta (Italija) - Natalia Gussoni (Argentina) 6:2, 6:3;Julija Vakulenko (Ukraina) - Claudine Schaul (Liuk...
2004-01-11

Teniso turnyre Japonijoje paaiškėjo dar dvi moterų turnyro pusfinalio dalyvės

Japonijos sostinėje tęsiasi "Japan Open" tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 860 tūkst. JAV dolerių. Penktadienį paaiškėjo dar dvi moterų turnyro pusfinalio dalyvės. Penktoji turnyro raketė rusė Marija Šarapova ketvirtfinalyje 7:5, 7:6 (7:1) įveikė Claudine`ą Schaul (Klaidiną Šol) iš Liuksemburgo ir šeštadienį pusfinalyje susitiks su kine Zheng Jie (Žen Dži), kuri 7:6 (7:3), 6:3 nugalėjo tėvynainę Yan Zi.
2003-10-03

Teniso turnyre Japonijoje moterų turnyro favoritės nesėkmė

Japonijos sostinėje tęsiasi "Japan Open" tarptautinis moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 860 tūkst. JAV dolerių. Ketvirtadienį (10.02) sužaisti penki moterų turnyro susitikimai. Staigmeną pateikė Vengrijos tenisininkė Aniko Kaproš. Tik 127-ąją vietą WTA reitinge užimanti vengrė pirmajame ketvirtfinalio mače 6:4, 3:2 įveikė favoritę Ai Sugiyamą iš Japonijos, kuri antrame sete atsisakė tęsti kovą dėl traumos.
2003-10-02

Atvirajame JAV teniso čempionate lyderiai iškovojo pergales

Niujorke tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Antradienį (08.26) pergales vyrų vienetų varžybų pirmojo rato mačuose iškovojo bei į kitą etapą pateko lyderiai.
2003-08-27

Londono teniso kortuose - lyderių pergalės

Anglijoje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre ketvirtadienį (06.26) antrojo rato mačuose pergales iškovojo bei į kitą varžybų etapą pateko lyderiai.
2003-06-26

Londono kortuose - Vimbldono teniso turnyro kovos

Anglijoje vykstančio Vimbldono teniso turnyro pirmąjį ratą sėkmingai įveikė buvęs šių varžybų (1992) nugalėtojas bei antras pagal reitingą 33 metų amerikietis Andre Agassi (Andrė Agasis). Antradienį jis per dvi valandas keturiuose setuose - 6:4, 6:0, 5:7, 6:4 - įveikė britą Jamie Delgado (Džeimį Delgadą), kuris pajėgiausių pasaulio žaidėjų reitinge užima 458-ąją poziciją.