Eurolygos B grupėje Tel Avivo „Maccabi“ klubas namuose rezultatu 80:74 (21:22, 17:7, 30:22, 12:23) nugalėjo Zagrebo „Cibona“ krepšininkus ir turnyre iškovojo trečiąją pergalę. Tuo tarpu kroatams tai buvo trečiasis pralaimėjimas.

Rungtynes prasidėjo gana apylygiai, tačiau laikui bėgant, pamažu ryškėjo aikštės šeimininkų pranašumas. Po Lioro Eliyahu dvitaškio „Maccabi“ pirmavo 11:5, tačiau „Cibona“ klubą į priekį tempė amerikietis Chrisas Warrenas. Jo pastangų dėka Zagrebo klubas netrukus persvėrė rezultatą savo naudai – 14:13. Po pirmųjų 10 minučių svečiai turėjo minimalų pranašumą – 22:21.

Antrąjį kėlinuką „Cibona“ pradėjo dvitaškiu ir įgijo 3 taškų persvarą, tačiau „Maccabi“ spurtavo 8:0 ir susigrąžino pranašumą – 29:24. Kroatams sunkiai sekėsi stabdyti puikiai rungtyniavusius Tel Avivo krepšininkus. Sėkmingai į žaidimą įsiliejo aikštėje pasirodęs snaiperis Davidas Bluthenthalis, kuris pataikė du tolimus metimus ir suteikė savo komandai dviženklį pranašumą – 38:28. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 40:29.

Nors trečiajame kėlinuke „Maccabi“ pradėjo triuškinti savo varžovus ir įgijo 20 taškų pranašumą (65:45), „Cibona“ krepšininkai dar nesiruošė kapituliuoti. Ketvirtajame ketvirtyje jie tarytum laukė, kada aikštės šeimininkai atsipalaiduos. Ketvirčio pabaigoje kroatai spurtavo 12:0 ir sumažino savo atsilikimą ik 7 taškų – 67:74. Likus mažiau nei minutei Tre Kelley dvitaškiu sušvelnino deficitą jau iki 3 taškų, tačiau įspūdingas Marcuso Fizerio dėjimas su pražanga jau nepaliko svečiams vilčių.

"Maccabi": L.Eliyahu ir D.Sharpas - po 12, M.Fizeris - 11 (5 atk. kam.), E.Batista ir A.Garcia - po 9, D.Bluthenthalis - 7. "Cibona": Ch.Warrenas - 19 (7 atk. kam., 5 klaidos), T.Kelley - 16, S.Hoskinas - 15 (9 atk. kam.), V.Vukusičius - 9.

Sudėtingą pergalę namuose iškovojo Stambulo "Fenerbahce Ulker" ekipa, kuri rezultatu 79:77 (23:20, 9:16, 18:18, 29:23) nugalėjo C grupės autsaiderę, pergalės skonio neragavusią Bambergo "Brose Baskets" komandą bei iškovojo trečiąją pergalę šį sezoną.

"Fenerbahce Ulker": W.Solomonas 21 (5 atk.kam., 8 rez.perd., 8 išpr.praž.), D.Kaanas 12 (tritaškiai 4/6), M.Turkčanas 10 (10 atk.kam.), O.Onanas 9, J.White'as 7 (6 atk.kam.). "Brose Baskets": A.Okulaja 20 (tritaškiai 4/6, 6 atk.kam.), P.Suputas 12 (6 atk.kam., 4 rez.perd.), Ch.Ensmingeris 11 (6 atk.kam., 4 rez.perd.), S.Hamannas 9.