Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chrisas warrenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chrisas warrenas“.

„Tau Ceramicą“ gali papildyti net keturi lietuviai

Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa šios vasaros žaidėjų turguje žada darbuotis iš peties. Klubo vadovų sudarytame išplėstiniame žaidėjų, kuriuos ateinantį sezoną norėtų matyti vilkint „Tau Ceramica“ marškinėlius, sąraše galime išvysti ir keturis lietuvius: Rimantą Kaukėną, Kšyštofą Lavrinovičių (abu Sienos „Montepaschi“), Šarūną Jasikevičių (Atėnų „Panathinaikos“) ir Arvydą Macijauską. Tarp kandidatų taip pat atsidūrė ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderis Chuckas Eidsonas.
2009-04-14

Italijoje – antra T. Lydekos ekipos nesėkmė

Antrąją nesėkmę trečiose Italijos krepšinio čempionato rungtynėse patyrė Tautvydo Lydekos Kantu „Pallacanestro“ klubas, kuris pirmadienį namuose 61:65 (17:14, 9:19, 17:17, 18:15) nusileido Avelino „Air“ krepšininkams. Vos 6 minutes aikštelėje praleidęs T.Lydeka pelnė 1 (dvitaškiai 0/1, baudos 1/2) tašką, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles.
2008-10-28

„Montepaschi“ iškovojo Italijos supertaurę

Du Lietuviu savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas iškovojo Italijos supertaurę. Antradienį vykusiose rungtynėse šalies čempionai be didesnių sunkumų 108:72 (25:14, 27:20, 24:15, 32:23) sutriuškino taurės laimėtoją Avelino „Air“ ekipą. Šiose rungtynėse atkaklios kovos tribūnose susirinkę žiūrovai neišvydo.
2008-10-01

Eurolygoje žaisiantis Avelino „Air“ klubas įsigijo amerikietį Chrisą Warreną

27 metų 196 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas Chrisas Warrenas pasirašė vienų metų sutartį su Avelino „Air“ klubu. Praėjusį sezoną krepšininkas rungtyniavo Zagrebo „Cibona“ ekipoje. Ch.Warrenas Eurolygoje sužaidė 14 susitikimų ir vidutiniškai pelnydavo 15,6 taško ir atkovodavo 4,6 kamuolio. Amerikietis taip pat yra žaidęs Čilėje, Meksikoje, Portugalijoje bei Serbijoje.
2008-07-10

Naudingiausias ULEB Eurolygos savaitės krepšininkas - buvęs „Žalgirio" žaidėjas

Naudingiausiu ULEB Eurolygos krepšinio turnyro vienuoliktosios savaitės žaidėju su 35 naudingumo balais tapo praėjusį sezoną Kauno "Žalgiryje" baigęs amerikietis Lorenas Woodsas, kurio Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) klubas ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 91:84 įveikė Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) ekipą. Per 36 minutes 29-erių metų 213 cm ūgio L. Woodsas pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo net 18 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą.
2008-01-11

Tel Avivo „Maccabi“ Eurolygoje pergalės iš rankų neišleido

Eurolygos B grupėje Tel Avivo „Maccabi“ klubas namuose rezultatu 80:74 (21:22, 17:7, 30:22, 12:23) nugalėjo Zagrebo „Cibona“ krepšininkus ir turnyre iškovojo trečiąją pergalę. Tuo tarpu kroatams tai buvo trečiasis pralaimėjimas.Rungtynes prasidėjo gana apylygiai, tačiau laikui bėgant, pamažu ryškėjo aikštės šeimininkų pranašumas. Po Lioro Eliyahu dvitaškio „Maccabi“ pirmavo 11:5, tačiau „Cibona“ klubą į priekį tempė amerikietis Chrisas Warrenas.