Naudingiausiu ULEB Eurolygos krepšinio turnyro vienuoliktosios savaitės žaidėju su 35 naudingumo balais tapo praėjusį sezoną Kauno "Žalgiryje" baigęs amerikietis Lorenas Woodsas, kurio Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) klubas ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 91:84 įveikė Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) ekipą.

Per 36 minutes 29-erių metų 213 cm ūgio L. Woodsas pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo net 18 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą. Jis pataikė 4 dvitaškius iš 6, realizavo 8 baudų metimus iš 10, du kartus suklydo ir 4 prasižengė bei išprovokavo 7 varžovų pražangas.

Antras šią savaitę su 30 naudingumo balų liko 26-erių metų 196 cm ūgio amerikietis Chrisas Warrenas, kurio Zagrebo "Cibona" (Kroatija) svečiuose 72:63 nugalėjo Milano "Armani Jeans" (Italija) penketuką.

Puolėjas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 27 taškus, atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, du prasižengė ir privertė prasižengti priešininkus 3 kartus. Per 35 minutes Ch. Warrenas pataikė 5 tritaškius iš 8, 4 dvitaškius iš 8 ir visus 4 baudų metimus.

Surinkęs 28 naudingumo balus trečią vietą užėmė Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) klube, kuris trečiadienį svečiuose 71:83 nusileido Sienos "Montepaschi" (Italija) komandai, rungtyniaujantis 29-erių metų 191 cm ūgio gynėjas iš Serbijos Igoris Rakocevičius.

Serbas trečiadienio susitikime pelnė 23 taškus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir išprovokavo net 8 varžovų pražangas. Per 35 minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 3, 5 dvitaškius iš 7 ir realizavo visus 10 baudų metimų.

Naudingiausių savaitės žaidėjų šešetuką užbaigia po 27 naudingumo balus surinkę trys krepšininkai: 33-jų metų 193 cm ūgio Kauno "Žalgirio" gynėjas amerikietis Marcusas Brownas, 30-metis 175 cm ūgio dar vienas JAV krepšininkas Terrellas McIntyre`as ("Montepaschi") ir 27-erių metų 202 cm ūgio lenkas Filipas Dylewiczius (Sopoto "Prokom Trefl", Lenkija).