Du Lietuviu savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas iškovojo Italijos supertaurę. Antradienį vykusiose rungtynėse šalies čempionai be didesnių sunkumų 108:72 (25:14, 27:20, 24:15, 32:23) sutriuškino taurės laimėtoją Avelino „Air“ ekipą.

Šiose rungtynėse atkaklios kovos tribūnose susirinkę žiūrovai neišvydo. Prieš pat dvikovą brangiausią savo komandos žaidėją Danu Dickau atleidusi „Air“ komanda nuo pat pradžių atsiliko nuo varžovų, o ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis po Rimaino Sato tolimo metimo skirtumas išaugo iki trisdešimties taškų - 79:49. Per likusį laiką šalies čempionų persvara tik dar labiau išaugo ir „Montepaschi“ sutriuškino savo varžovus rezultatu 108:72.

18 minučių aikštėje praleidęs Kšištofas Lavrinovičius pelnė 13 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 3/3, baudos 2/2) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo, 2 kartus pažeidė taisykles ir išprovokavo dvi varžovų pražangas.

Rimantas Kaukėnas per 23 žaidimo minutes nugalėtojams taip pat surinko 13 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 2/3, baudos 3/3) taškų, atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir išprovokavo tiek pat varžovų pražangų.

16 taškų nugalėtojams pridėjo Terrellas McIntyre'as, 15 - Henry Domercantas, 11 - Romainas Sato, 10 - Morrisas Finley.

„Air“ ekipoje pasižymėjo Chrisas Warrenas (18 tšk.), Ericas Williamsas (14 tšk.) bei Tamaras Slay'us (9 tšk.).