Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Panevėžio „Techaso“ ekipa namuose 81:116 (17:36, 17:22, 20:30, 27:28) nusileido Kauno „Žalgirio“ krepšininkams.

„Žalgirio“ krepšininkai nuo pat susitikimo pradžios ėmė diktuoti savo sąlygas. Sužaidus 2 minutes ir 30 sekundžių skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse tapo dviženklis – 13:3. Dar po kėlių minučių kauniečių pranašumas išaugo iki dvidešimties taškų – 27:7. Iki ketvirčio pabaigos aikštelės šeimininkai sugebėjo šiek tiek sumažinti varžovų pranašumą – 17:36.

Antrajame kėlinuke „Techaso“ krepšininkai sugebėjo kiek pristabdyti įsibėgėjusius žalgiriečius, tačiau šie vis tiek padidino savo persvarą, kuri įpusėjus rungtynėms siekė 24 taškus – 58:34.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ krepšininkai neketino atsipalaiduoti. Sužaidus 4 minutes po J.Mačiulio baudos metimo kauniečių pranašumas pirmą kartą perkopė 30 taškų atžymą – 71:40. Iki ketvirčio pabaigos svečiai dar labiau padidino savo persvarą ir po trisdešimties žaidimo minučių triuškino varžovus rezultatu – 88:54.

Paskutiniajame ketvirtyje „Žalgirio“ komanda dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir lengvai laimėjo susitikimą rezultatu – 116:81.

„Techasas“: Paulius Staškūnas 16, Paulius Dėgenis ir Darius Griškėnas po 14, Tomas Petrošaitis 9 taškai.

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius 20, Jonas Mačiulis (6 rez. perd.) ir Dainius Šalenga po 18 (4/6 tritaškiai), Šarūnas Vasiliauskas ir Artūras Milaknis po 14 (4/7 tritaškiai), Paulius Jankūnas 10 taškų (15 min. 8 atk. kam.).