Žvėrišką sezoną sužaidęs Jonas Valančiūnas bent kurį laiką galės atsipūsti. Lietuvios atstovaujama Memfio „Grizzlies“ išvykoje 110:126 (27:47, 24:28, 25:31, 34:20) nusileido Jutos „Jazz“ krepšininkams ir pirmojo atkrintamųjų etapo seriją pralaimėjo 1:4.

Memfio ekipai sezonas baigėsi, o „Jazz“ Vakarų konferencijos pusfinalyje susitiks su Los Andželo „Clippers“ ir Dalaso „Mavericks“ poros nugalėtoju. Šiuo metu ten Dalaso ekipa pirmauja 3:2.

„Grizzlies“ lietuvis J. Valančiūnas šios nakties mače per 27 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir keturiskart suklydo.

Apskritai šiame NBA eguliariajame sezone J. Valančiūnas per rungtynes vidutiniškai per 28 minutes pelnydavo 17,1 taško, atkovodavo 12,5 kamuolio ir atlikdavo 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Memfio ekipa pralaimėtame susitikime prie sienos patys save prispaudė jau mačo pradžioje. Tragiškai nesisekė gintis, o kėlinį jie pralaimėjo net 27:47.

Vėliau skirtumas tik augo, vienu metu po pertraukos buvo pasiekęs ir 93:60 Jutos klubo naudai.

Ketvirtajame kėlinyje  „Grizzlies“ kiek sumažino atsilikimą, bet tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo komandos lyderis Donovanas Mitchellas, kuris per 29 minutes pelnė 30 taškų (6/8 dvit., 5/8 trit., 3/3 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 6.

Jordanas Clarksonas pridėjo 24 taškus, milžinas Rudy Gobertas įmetė 23 ir atkovojo 15 kamuolių.

Pralaimėjusiems Ja Morantas ir Dilonas Brooksas pelnė po 27 taškus.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (10 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 24, Rudy Gobertas 23 (15 atk. kam., 3 blok.), Royce'as O'Neale'as ir Bojanas Bogdanovičius (8 atk. kam.) po 17, Mike'as Conley 7.

„Grizzlies“: Ja Morantas (11 rez. perd.) ir Dillonas Brooksas  po 27, Jonas Valančiūnas 18 (6 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 15.