Praėjusiame mače lyderį Joelį Embiidą praradę Filadelfijos „76ers“ vis vien sugebėjo neužtęsti serijos ir prasibrauti į kitą NBA atkrintamųjų etapą. Doco Riveso auklėtiniai namuse 129:112 (29:29, 36:34, 38:31, 26:18) pranoko Vašingtono „Wizards“ klubą  ir ketvirtfinalio seriją laimėjo 4:1.

Kitame etape Filadelfijos klubas susitiks su Atlantos „Hawks“.

Pirmoje mačo pusėje aikštėje vyko atkakli kova. Prieš prasidedant trečiajam kėlinukui komandas apskritai skyrė vos  taškas.

Galiausiai Filadelfijos ekipai pavyko laimėti atkarpą 16:4 ir šiek tiek atitrūkti (96:87). Vėliau skirtumas ėmė augti dar labiau ir netrukus peržengė dviženklių taškų ribą.

Šeimininkai po dar vienos atkarpos ketvirtojo kėlinio viduryje12:2 pirmavo jau rezultatu 122:101 ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė gynėjas Sethas Curry, surengęs sau asmeniškai rezultatyviausią karjeros pasirodymą. Jis per 31 minutę pelnė 30 taškų (7/11 dvit., 3/6 trit., 7/7 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dar 28 taškus nugalėtojams pridėjo Tobiasas Harrisas, o klubo lyderis Benas Simmonas aikštę paliko su trigubu dubliu – 19 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų bei 10 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems Bradley Bealas surinko 32 taškus (8/16 dvit., 2/7 trit., 10/10 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Russellas Westbrookas Vašingtono ekipai pridėjo 24 taškus.

„76ers“: Sethas Curry 30, Tobias Harrisas 28 (9 atk. kam., 6 rez.), Benas Simmonsas 19 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Tyrese'as Maxey 13, Dwightas Howardas 12, Furkanas Korkmazas 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 32 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Russellas Westbrookas 24 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Rui Hachimura 2, Ishmaelis Smithas 9.