Po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į 14, 16, 18, 20 metų amžiaus bei elito vyrų ir moterų grupes dalyvavo savaitgalį Estijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse.

Šeštadienį ilgosios trasos varžybose antras tarp keturiolikmečių buvo Paulius Kokanka, čempione tarp šešiolikmečių merginų tapo Vesta Ambrazaitė, o antrąją vietą užėmė Joana Česnaitė.

Vaikinų (16 metų) grupėje čempionu tapo Karolis Lazdauskas, o tarp aštuoniolikmečių merginų nugalėjo Teklė Emilija Gvildytė.

Tarp 20-mečių merginų lygių sau neturėjo Aušra Mikšytė, o trečiąją vietą užėmė Ugnė Grigonytė.

Vaikinų (20 metų) amžiaus grupėje čempionu tapo Jonas Vytautas Gvildys.

Suaugusiųjų moterų bei vyrų grupėse trečiosiose pozicijose ilgosios trasos rungtyse liko Sandra Paužaitė bei Vytautas Beliūnas.

Estafečių varžybose sekmadienį čempionėmis ir prizininkėmis tapo šios Lietuvos komandos:

I vieta - vaikinų (14-16 metų) - Dovydas Mickus, Egidijus Daukšys ir Karolis Lazdauskas; I vieta - merginų (18-20 metų) - Aušra Mikšytė, Ugnė Grigonytė bei Gabija Ražaitytė; III vieta - vaikinų (18-20 metų) - Vilius Aleliūnas, Rapolas Striuka ir Jonas Vytautas Gvildys.

Suaugusiųjų elito moterų grupėje čempionėmis tapo Kristina Rybakovaitė, Rasa Ptašekaitė bei Sandra Paužaitė.

Antroji Lietuvos rinktinės komanda šioje grupėje iškovojo trečiąją vietą - Evelina Grigaitė, Vilma Rudzenskaitė ir Edita Martusevičiūtė.

Tarp vyrų antri estafetę baigė Donatas Stulgys, Modestas Bacys ir Mantas Rimkus, o treti finišavo Donatas Mickus, Giedrius Sabaliauskas bei Vytautas Beliūnas.