rasa ptašekaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rasa ptašekaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rasa ptašekaitė“.

I. Sargautytė iškovojo sidabrą

Lietuvoje vykstančio 41-ojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato moterų varžybose ilgojoje ketvirtadienį mūsų šalies atstovė Ieva Sargautytė iškovojo sidabro medalį. Nugalėjo daugkartinė pasaulio ir Europos čempionatų prizininkė rusė Tatjana Riabkina. Ji 8,2 km distanciją su 19 kontrolinių punktų (KP) Aukštadvaryje (Trakų r.) įveikė per 62 min. 3 sek. 27-erių metų I. Sargautytė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 7 sek. Bronzos medalį pelnė rusė Natalija Koržova.
2008-10-09

Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse nugalėjo latviai

Savaitgalį Vilniuje vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas ilgojoje ir estafečių trasose. Šiose varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos orientavimosi sporto nacionalinės rinktinės. Kiekvienai iš šalių atstovavo po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir Elito vyrų ir moterų grupes.
2008-05-12

Lietuvis laimėjo bėgimą Amsterdame

Sekmadienį Olandijoje pusės Amsterdamo maratono bėgimo, kurį baigė 8439 dalyviai, nugalėtoju tapo Darius Sadeckas.Lietuvos sportininkas distanciją įveikė per 1 valandą 08 minutes ir 58 sekundes.Kiti Lietuvos atstovai pusės maratono bėgime tenkinosi kukliomis vietomis: Emilis Korsakas (1:25:29) buvo 178-as, Rasa Ptašekaitė (1:29:24) - 356-a (tarp moterų - septyniolikta), Povilas Rakštikas (1:29:25) - 358-as, Martynas Ložys (1:34:21) - 685-as, Arūnas Žičkus (1:37:01) - 911-as.
2007-10-22

Paaiškėjo Lietuvos orientavimosi sporto taurių savininkai

Savaitgalį Zarasų apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybos, kurių skirtingose amžiaus grupėse dalyvavo beveik 800 orientacininkų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Švedijos bei Lietuvos. Stipriausioje moterų grupėje Lietuvos taurės varžybų nugalėtoja tapo Sandra Paužaitė (OSK "Dainava"). Antrąją vietą užėmė Rasa Ptašekaitė (OSK "Sakas"; +2 min. 1sek., trečiąją - Kristina Rybakovaitė (OSK "Kopa"- SM "Gaja"; +6 min. 13 sek.
2007-10-15

Sėkmingi lietuvių startai Baltijos orientavimosi sporto čempionate Estijoje

Po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į 14, 16, 18, 20 metų amžiaus bei elito vyrų ir moterų grupes dalyvavo savaitgalį Estijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse.Šeštadienį ilgosios trasos varžybose antras tarp keturiolikmečių buvo Paulius Kokanka, čempione tarp šešiolikmečių merginų tapo Vesta Ambrazaitė, o antrąją vietą užėmė Joana Česnaitė.Vaikinų (16 metų) grupėje čempionu tapo Karolis Lazdauskas, o tarp aštuoniolikmečių merginų nugalėjo Teklė Emilija Gvildytė.