Savaitgalį Vilniuje vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas ilgojoje ir estafečių trasose. Šiose varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos orientavimosi sporto nacionalinės rinktinės.

Kiekvienai iš šalių atstovavo po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir Elito vyrų ir moterų grupes.

Estafečių varžybose jaunučių amžiaus grupėje antrąsias vietą užėmė Vesta Ambrazaitė, Gabrielė Keinaitė ir Eglė Dambrauskaitė bei Viktoras Staišiūnas, Linas Ūsas ir Arnas Kavolynas.

Merginų jaunimo amžiaus grupėje čempionėmis tapo Gintarė Apčelauskaitė, Ugnė Grigonytė ir Gabija Ražaitytė.

Suaugusiųjų stipriausioje moterų grupėje Baltijos čempione tapo Lietuvos komanda (Kristina Rybakovaitė, Indrė Valaitė, Rasa Ptašekaitė), trasą įveikusi per 2 val. 1 min. 22 sek. Antrąją vietą iškovojo Estijos komanda (+24 sek.), trečia buvo Latvijos komanda (+4 min. 47 sek.).

Suaugusiųjų stipriausioje vyrų grupėje čempione tapo Latvijos komanda, trasą įveikusi per 1 val. 56 min. 32 sek.

Antrąją vietą iškovojo Lietuvos komanda (Simonas Krėpšta, Jonas Vytautas Gvildys ir Darius Sadeckas (+8 sek.), trečiojoje pozicijoje - Estijos orientacininkų rinktinė (+2 min. 59 sek.).

Sekmadienį vykusiose ilgos trasos varžybose merginų jaunučių amžiaus grupėje (6,6 km su 11 kontrolinių punktų) antrąją vietą iškovojo Eglė Dambrauskaitė, o vaikinų jaunučių amžiaus grupėje (8 km su 14 KP) Linas Ūsas buvo trečias.

Merginų jaunių grupėje (7,5 km su 15 KP) Baltijos šalių čempione tapo Teklė Emilija Gvildytė, vaikinų jaunių grupėje (9,5 km su 19 KP) Tadas Vidzikauskas buvo antras, o Mantas Martinkus – trečias.

Vaikinų jaunimo amžiaus grupėje (10,3 km su 19 KP) nugalėjo Jonas Vytautas Gvildys.

Suaugusiųjų stipriausioje moterų grupėje (10 km su 17 KP) čempione tapo Rasa Ptašekaitė, trasą įveikusi per 1 val. 18 min. 6 sek. Lietuvos orientacininkė aplenkė latvė Aiją Skrastiną (+6 min. 56 sek.) bei estę Merikę Vanjuk (+14 min. 9 sek.).

Suaugusiųjų stipriausioje vyrų grupėje (13,6 km su 28 KP) nugalėjo Latvijos sportininkas Martinis Sirmais, trasą įveikęs per 1 val. 24 min. Antras finiše buvo Lietuvos sportininkas Tomas Kuzminskis (+1 min. 58 sek.), o trečias finišavo Estijos sportininkas Olle Karneris (+2 min. 26 sek.).

Susumavus dviejų čempionato dienų rezultatus, pirmąją vietą komandinėje įskaitoje ir Baltijos šalių čempionato taurę iškovojo Latvijos komanda, aplenkusi Estijos bei Lietuvos rinktines.