jonas vytautas gvildys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas vytautas gvildys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas vytautas gvildys“.

Indrė Valaitė ir Jonas Vytautas Gvildys – Lietuvos orientavimosi sporto čempionai

Penktadienį Jurbarke vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas naktinėje trasoje, kuriame jėgas išmėgino per 120 dalyvių. Vyrų grupėje čempionu tapo Jonas Vytautas Gvildys (Kauno „Medeina“/Kauno sporto mokykla „Gaja“), 8,7 kilometrų su 28 kontroliniais punktais trasą įveikęs per 44 min. 30 sek. Tai jau penktasis Jono aukso medalis, šiemet iškovotas Lietuvos čempionatuose.
2016-09-24

S. Krėpšta orientacinėse pasaulio žaidynėse - aštuntas

Taivane vykstančių Pasaulio žaidynių orientavimosi sporto varžybose vidutinėje trasoje šeštadienį Lietuvos atstovas Simonas Krėpšta užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo šveicaras Danielis Hubmanas (Daniel Hubmann). Jis distanciją įveikė per 27 min. 43,4 sek. S. Krėpšta nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 55 sek. Kitas mūsų šalies atstovas Jonas Vytautas Gvildys užėmė devintąją poziciją (+2.08,8). Varžybose dalyvavo 36 sportininkai.
2009-07-19

Orientacininkas J.V.Gvildys pasaulio žaidynėse užėmė 13-ąją vietą

Taivane vykstančių Pasaulio žaidynių orientavimosi sporto varžybose trumpojoje trasoje penktadienį Lietuvos atstovas Jonas Vytautas Gvildys užėmė 13-ąją vietą. Nugalėjo rusas Andrejus Chramovas, 3,2 km trasą įveikęs per 13 min. 11,2 sek. J. V. Gvildys nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 21,7 sek. Simonas Krėpšta užėmė 18-ąją vietą (+1.31,1). Varžybose dalyvavo 36 orientacininkai. Moterų grupėje nugalėtoja tapo suomė Mina Kaupi (Minna Kauppi) - 14 min. 17,7 sek.
2009-07-18

Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse nugalėjo latviai

Savaitgalį Vilniuje vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas ilgojoje ir estafečių trasose. Šiose varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos orientavimosi sporto nacionalinės rinktinės. Kiekvienai iš šalių atstovavo po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir Elito vyrų ir moterų grupes.
2008-05-12

Orientacininkai medalius dalijosi Lazdijų rajone

Savaitgalį Lazdijų rajone Petroškų miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje.Suaugusių stipriausiose moterų ir vyrų grupėse čempionais tapo Sandra Paužaitė ir Jonas Vytautas Gvildys.S. Paužaitė aplenkė prizininkėmis tapusias Aušrą Mikšytę bei Dianą Vosyliūtę, o vyrų varžybose sidabras atiteko Pauliui Kudriavcevui, bronza - Simonui Krėpštai.Beje, J.V. Gvildys nugalėjo ir jaunimo (iki 20 metų) grupėje, aplenkęs Vilių Aleliūną bei Tomą Vilkauską.
2007-06-04

Sėkmingi lietuvių startai Baltijos orientavimosi sporto čempionate Estijoje

Po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į 14, 16, 18, 20 metų amžiaus bei elito vyrų ir moterų grupes dalyvavo savaitgalį Estijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse.Šeštadienį ilgosios trasos varžybose antras tarp keturiolikmečių buvo Paulius Kokanka, čempione tarp šešiolikmečių merginų tapo Vesta Ambrazaitė, o antrąją vietą užėmė Joana Česnaitė.Vaikinų (16 metų) grupėje čempionu tapo Karolis Lazdauskas, o tarp aštuoniolikmečių merginų nugalėjo Teklė Emilija Gvildytė.