Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius sadeckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius sadeckas“.

Švietimo ministras Algirdas Monkevičius sako, kad yra pasirengęs pasitraukti iš pareigų, jeigu nepavyks pasiekti sutarimo dėl pedagogų reikalavimų didinti finansavimą.  „Jeigu man nepavyktų pasiekti šito susitarimo, apie kurį aš kalbu, aš esu pasirengęs už tai atsakyti ir jeigu reikės, pasitraukti“, – žurnalistams penktadienį po kolektyvinio darbo ginčo komisijos posėdžio sakė ministras.

Seimas ir Finansų ministerija susikirto dėl šešių milijonų: jų reikia išeitinėms ir remontui

Seimas ir Finansų ministerija taip susikirto dėl šešių milijonų eurų, kad ant kilimėlio Seimo valdyba kviesis patį ministrą. Šešių papildomų milijonų parlamento kanceliarija užsiprašė kitiems metams. Esą ne tik reikės mokėti išeitines kompensacijas kitai kadencijai neperrinktiems seimūnams ir jų padėjėjams, bet laukia ir remonto darbai, kuriems reikės pinigų. Ministerija atkerta, kad Seimo apetitas per didelis. „Vasarą čia beprotiškai karšta.
Aktualijos 2019-08-09

Džiugi žinia Lietuvai: kredito reitingo perspektyva iš „stabilios“ tapo „teigiama“

Lietuvos ilgalaikio kredito reitingo perspektyva iš „stabilios“ tapo „teigiama“, praneša Finansų ministerija. Šalies ilgalaikio kredito reitingo perspektyva pakeitė tarptautinė kredito reitingų agentūra „Fitch Ratings“, teigiamai įvertinusi valstybės įgyvendinamą fiskalinę politiką. Šiuo metu agentūros šaliai nustatyti ilgalaikio ir trumpalaikio kredito reitingai (A- ir F1) lieka nepakitę. „Tai džiugi žinia Lietuvai.
2018-08-11

„Danske Bank Vilniaus maratone“ 21 kilometro distancijoje triumfavo R. Drazdauskaitė ir D. Sadeckas

„Danske Bank Vilniaus maratono“ šventė įsibėgėja. Praėjus 1 val. 14 minučių nuos duoto starto, pirmasis TEO pusės maratono distanciją įveikė Darius Sadeckas (1:09:13). Jam ant kulnų lipo Vilius Aleliūnas (01:12:14) ir bėgikas iš Ukrainos Serhii Popov (01:12:45). Moterų bėgime užtikrintai bėgo olimpietė Rasa Drazdauskaitė. Ji trasą įveikė per 1 valandą 17 minučių ir 29 sekundes.
2014-09-14

Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse nugalėjo latviai

Savaitgalį Vilniuje vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas ilgojoje ir estafečių trasose. Šiose varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos orientavimosi sporto nacionalinės rinktinės. Kiekvienai iš šalių atstovavo po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir Elito vyrų ir moterų grupes.
2008-05-12

Privatizavimo fondas jau išsemtas

Paskutines lėšas, gautas už valstybės parduotą turtą, patikėta išleisti dabar dirbančiai XIV Vyriausybei. Privatizavimo fondas pagaliau bus išsemtas iki dugno ir niekada nebepasipildys, nes viskas, ką buvo įmanoma Lietuvoje privatizuoti, jau privatizuota, - praneša dienraštis „Vakaro žinios“. Gyvena šia diena Jei valstybėje iškyla nenumatytų problemų, kurioms išspręsti reikia šimtų milijonų litų, didesnių bėdų nekyla.

Lietuvis laimėjo bėgimą Amsterdame

Sekmadienį Olandijoje pusės Amsterdamo maratono bėgimo, kurį baigė 8439 dalyviai, nugalėtoju tapo Darius Sadeckas.Lietuvos sportininkas distanciją įveikė per 1 valandą 08 minutes ir 58 sekundes.Kiti Lietuvos atstovai pusės maratono bėgime tenkinosi kukliomis vietomis: Emilis Korsakas (1:25:29) buvo 178-as, Rasa Ptašekaitė (1:29:24) - 356-a (tarp moterų - septyniolikta), Povilas Rakštikas (1:29:25) - 358-as, Martynas Ložys (1:34:21) - 685-as, Arūnas Žičkus (1:37:01) - 911-as.
2007-10-22

Paaiškėjo tradicinio Nidos pusės maratono bėgimo nugalėtojai

Nidoje vykusio tradicinio pusės maratono bėgimo, kuris kartu buvo ir Lietuvos čempionatas, nugalėtoju tarp vyrų tapo Aurimas Skinulis iš Kėdainių, distanciją įveikęs per 1 valandą 11 minučių ir 28 sekundes.
2007-10-01

Berlyno pusės maratono bėgime Živilė Balčiūnaitė finišavo septinta

27-ą kartą Vokietijos sostinėje surengtame pusės maratono bėgime sekmadienį septintąją vietą tarp moterų užėmė Živilė Balčiūnaitė, distanciją įveikusi per 1 valandą 16 minučių bei 38 sekundes. 21-as tarp vyrų finišavo Darius Sadeckas (1:10:09), o Simonas Krėpšta buvo 34-as (1:13:02). Pusės maratono bėgimo Berlyne nugalėtojais tapo australė Benita Johnson (1:08:28) ir trasos rekordą pasiekęs Patrickas Makau (58:56) iš Kenijos.