indrė valaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „indrė valaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „indrė valaitė“.

Indrė Valaitė ir Jonas Vytautas Gvildys – Lietuvos orientavimosi sporto čempionai

Penktadienį Jurbarke vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas naktinėje trasoje, kuriame jėgas išmėgino per 120 dalyvių. Vyrų grupėje čempionu tapo Jonas Vytautas Gvildys (Kauno „Medeina“/Kauno sporto mokykla „Gaja“), 8,7 kilometrų su 28 kontroliniais punktais trasą įveikęs per 44 min. 30 sek. Tai jau penktasis Jono aukso medalis, šiemet iškovotas Lietuvos čempionatuose.
2016-09-24

I. Sargautytė iškovojo sidabrą

Lietuvoje vykstančio 41-ojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato moterų varžybose ilgojoje ketvirtadienį mūsų šalies atstovė Ieva Sargautytė iškovojo sidabro medalį. Nugalėjo daugkartinė pasaulio ir Europos čempionatų prizininkė rusė Tatjana Riabkina. Ji 8,2 km distanciją su 19 kontrolinių punktų (KP) Aukštadvaryje (Trakų r.) įveikė per 62 min. 3 sek. 27-erių metų I. Sargautytė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 7 sek. Bronzos medalį pelnė rusė Natalija Koržova.
2008-10-09

Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse nugalėjo latviai

Savaitgalį Vilniuje vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas ilgojoje ir estafečių trasose. Šiose varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos orientavimosi sporto nacionalinės rinktinės. Kiekvienai iš šalių atstovavo po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir Elito vyrų ir moterų grupes.
2008-05-12

Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionate S. Krėpšta trumpąją distanciją baigė septintas

Estijoje vykstančių planetos jaunimo (iki 20 metų amžiaus) orientavimosi sporto pirmenybėse septintąją vietą trumpojoje distancijoje užėmė Simonas Krėpšta. Lietuvos sportininkas 4,5 km distanciją su 12 kontrolinių punktų (KP) įveikė per 26 minutes ir 28 sekundes.
2003-07-09

Orientacininkai išsidalijo Lietuvos čempionato medalius

Dvi dienas Sariuose (Švenčionių rajonas) ir Ažušilėje (Ignalinos rajonas) stipriausi Lietuvos orientacininkai ir veteranai rungtyniavo dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų vidutinėje ir ilgoje trasose.