Savaitgalį Zarasų apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybos, kurių skirtingose amžiaus grupėse dalyvavo beveik 800 orientacininkų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Švedijos bei Lietuvos.

Stipriausioje moterų grupėje Lietuvos taurės varžybų nugalėtoja tapo Sandra Paužaitė (OSK "Dainava").

Antrąją vietą užėmė Rasa Ptašekaitė (OSK "Sakas"; +2 min. 1sek., trečiąją - Kristina Rybakovaitė (OSK "Kopa"- SM "Gaja"; +6 min. 13 sek.).

Taurės savininku tarp vyrų tapo Marius Mažulis (OSK "Sakas"), aplenkęs Paulių Kudriavcevą (OSK "Versmė"; +1 min. 22 sek.) bei Joną Vytautą Gvildį (OSK "Medeina"; +1 min. 34 sek.).

Pirmąją varžybų dieną orientacininkai varžėsi ilgojoje, o antrąją - vidutinėje trasose.

Nugalėtojai paaiškėjo po antrosios varžybų dienos sudėjus dviejų dienų trasų įveiktus laikus.