sandra paužaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sandra paužaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sandra paužaitė“.

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate – istorinis rinktinės lyderio triumfas

Beveik 600 orientacininkų išsirikiavo prie starto linijos Lietuvos čempionato vidutinėje trasoje. Šalia sostinės Grigiškių apylinkėse vykusiame čempionate buvo kovojama ne tik dėl medalių įvairiose amžiaus grupėse, bet ir dėl vietų Lietuvos rinktinėje gegužės 14-15 d. Latvijoje vyksiančiame Baltijos šalių orientavimosi čempionate. Vyrų elito varžybose pirmą kartą karjeroje Lietuvos čempionu vidutinėje trasoje tapo vienas tituluočiausių šalies orientacininkų Algirdas Bartkevičius.
2022-05-03

Lietuvos orientacininkėms – pasaulio kariškių čempionato sidabras

Norvegijoje vykusio 43-iojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato moterų komandų varžybose Lietuvos atstovės Sandra Paužaitė, Ieva Sargautytė ir Indrė Valaitė užėmė antrąją vietą. Susumavus varžybų ilgojoje ir vidutinėje trasose rezultatu, lietuvės sugaišo 3 val. 54 min. 2 sek. ir tik 2 min. 2 sek. nusileido čempionėmis tapusioms Rusijos sportininkėms. Trečiąją vietą užėmė Latvijos atstovės – 3 val. 55 min. 6 sek.
2010-08-20

S. Krėpšta orientacinėse pasaulio žaidynėse - aštuntas

Taivane vykstančių Pasaulio žaidynių orientavimosi sporto varžybose vidutinėje trasoje šeštadienį Lietuvos atstovas Simonas Krėpšta užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo šveicaras Danielis Hubmanas (Daniel Hubmann). Jis distanciją įveikė per 27 min. 43,4 sek. S. Krėpšta nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 55 sek. Kitas mūsų šalies atstovas Jonas Vytautas Gvildys užėmė devintąją poziciją (+2.08,8). Varžybose dalyvavo 36 sportininkai.
2009-07-19

Orientacininkas J.V.Gvildys pasaulio žaidynėse užėmė 13-ąją vietą

Taivane vykstančių Pasaulio žaidynių orientavimosi sporto varžybose trumpojoje trasoje penktadienį Lietuvos atstovas Jonas Vytautas Gvildys užėmė 13-ąją vietą. Nugalėjo rusas Andrejus Chramovas, 3,2 km trasą įveikęs per 13 min. 11,2 sek. J. V. Gvildys nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 21,7 sek. Simonas Krėpšta užėmė 18-ąją vietą (+1.31,1). Varžybose dalyvavo 36 orientacininkai. Moterų grupėje nugalėtoja tapo suomė Mina Kaupi (Minna Kauppi) - 14 min. 17,7 sek.
2009-07-18

Paaiškėjo Lietuvos orientavimosi sporto taurių savininkai

Savaitgalį Zarasų apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybos, kurių skirtingose amžiaus grupėse dalyvavo beveik 800 orientacininkų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Švedijos bei Lietuvos. Stipriausioje moterų grupėje Lietuvos taurės varžybų nugalėtoja tapo Sandra Paužaitė (OSK "Dainava"). Antrąją vietą užėmė Rasa Ptašekaitė (OSK "Sakas"; +2 min. 1sek., trečiąją - Kristina Rybakovaitė (OSK "Kopa"- SM "Gaja"; +6 min. 13 sek.
2007-10-15

Orientacininkai medalius dalijosi Lazdijų rajone

Savaitgalį Lazdijų rajone Petroškų miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje.Suaugusių stipriausiose moterų ir vyrų grupėse čempionais tapo Sandra Paužaitė ir Jonas Vytautas Gvildys.S. Paužaitė aplenkė prizininkėmis tapusias Aušrą Mikšytę bei Dianą Vosyliūtę, o vyrų varžybose sidabras atiteko Pauliui Kudriavcevui, bronza - Simonui Krėpštai.Beje, J.V. Gvildys nugalėjo ir jaunimo (iki 20 metų) grupėje, aplenkęs Vilių Aleliūną bei Tomą Vilkauską.
2007-06-04

Sėkmingi lietuvių startai Baltijos orientavimosi sporto čempionate Estijoje

Po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į 14, 16, 18, 20 metų amžiaus bei elito vyrų ir moterų grupes dalyvavo savaitgalį Estijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse.Šeštadienį ilgosios trasos varžybose antras tarp keturiolikmečių buvo Paulius Kokanka, čempione tarp šešiolikmečių merginų tapo Vesta Ambrazaitė, o antrąją vietą užėmė Joana Česnaitė.Vaikinų (16 metų) grupėje čempionu tapo Karolis Lazdauskas, o tarp aštuoniolikmečių merginų nugalėjo Teklė Emilija Gvildytė.
2007-05-28

Orientacininkai išsidalijo Lietuvos čempionato medalius

Dvi dienas Sariuose (Švenčionių rajonas) ir Ažušilėje (Ignalinos rajonas) stipriausi Lietuvos orientacininkai ir veteranai rungtyniavo dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų vidutinėje ir ilgoje trasose.