Norvegijoje vykusio 43-iojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato moterų komandų varžybose Lietuvos atstovės Sandra Paužaitė, Ieva Sargautytė ir Indrė Valaitė užėmė antrąją vietą.

Susumavus varžybų ilgojoje ir vidutinėje trasose rezultatu, lietuvės sugaišo 3 val. 54 min. 2 sek. ir tik 2 min. 2 sek. nusileido čempionėmis tapusioms Rusijos sportininkėms.

Trečiąją vietą užėmė Latvijos atstovės – 3 val. 55 min. 6 sek.

Asmeninėse varžybose ilgoje distancijoje S. Paužaitė pelnė bronzos medalį. Ji trasą įveikė per 48 min. 52 sek. ir nuo pirmąją vietą užėmusios latvės Aijos Skrastinios atsiliko 4 min. 10 sek.

I. Valaitė (59 min. 52 sek.) tarp 56 dalyvių užėmė septintąją, o I. Sargautytė (52.57) – 17-ąją vietas.

Vidutinėje distancijoje (57 dalyvės) S. Paužaitė buvo penkta (25.42), I. Valaitė – 14-a (28.18), o I. Sargautytė (28.21) - 15-a.

Estafetėje lietuvės tarp 15 komandų liko šeštos.

Vyrų komandų varžybose Lietuvos atstovai – Vilius Aleliūnas, Simonas Krėpšta, Donatas Stulgys ir Darius Sadeckas – užėmė septintąją vietą.

Ilgojoje distancijoje (146 dalyviai) geriausiai iš lietuvių pasirodė S. Krėpšta, užėmęs 19-ąją poziciją. V. Aleliūnas buvo 21-as, D. Stulgys – 41-as, D. Sadeckas - 44-as, Nerijus Šulčys - 63-ias, Giedrius Sabaliauskas - 74-as, o Donatas Mickus - 76-as.

Vidutinėje distancijoje (147 dalyviai) V. Aleliūnas užėmė 16-ąją, S. Krėpšta – 22-ąją, D. Stulgys – 39-ąją, D. Sadeckas – 47-ąją, D. Mickus – 50-ąją, G. Sabaliauskas – 63-iąją, o N. Šulčys – 84-ąją vietas.

Estafetėje, kurioje dalyvavo 44 komandos, V. Aleliūnas, D. Stulgys ir S. Krėpšta užėmė devintąją vietą, o N. Šulčys, D. Sadeckas ir D. Mickus liko 17-i.