vilius aleliūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilius aleliūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilius aleliūnas“.

Lietuvos orientavimosi sporto čempionate titulus iškovojo ilgamečiai rinktinės nariai

Šeštadienį, Šiaulių rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke buvo surengtas paskutinis šių metų Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionato etapas. Dengtilčio miške vykusiose varžybose dėl medalių įvairiose amžiaus grupėse kovojo beveik 300 sportininkų. Šiais metais atkaklios kovos nebuvo tiek vyrų, tiek moterų grupėse ir čempionų titulus iškovojo ilgamečiai Lietuvos rinktinės nariai Vilius Aleliūnas iš "S-Sporto" komandos ir Gabija Ražaitytė.
2023-09-19

Tradiciniame nuotykių bėgime „Aplink Rėkyvos ežerą“ triumfavo orientacininkai

Savaitgalį Šiauliuose vyko ketvirtasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas – nuotykių lenktynės „Aplink Rėkyvos ežerą“. Keli šimtai žmonių ryžosi įveikti įdomią ir vietomis gana ekstremalią trasą aplink ežerą. Šių varžybų ypatumas yra tai, kad bėgikai patys turi rinktis trasą, kuria jie apibėgs ežerą. Bėgant optimalia trajektorija, dalyviams teko įveikti apie 14,5 km. Nenuostabu, kad tokios varžybos yra mėgstamos Lietuvos orientacininkų. Būtent jie ir tapo nugalėtojais.
2023-03-20

Paskutinėse sezono orientavimosi sporto varžybose – dalyvių rekordas ir favoritų pergalės

Baigėsi orientavimosi sporto varžybų sezonas. Palangoje vykusiose paskutinėse šio sezono varžybose startavo net 816 sportininkų. Tai didžiausias skaičius sportininkų šių metų orientavimosi varžybose. Dėl Lietuvos taurės orientacininkai kovojo bėgte ir kalnų dviračiais. Varžybose bėgte pirmą dieną orientacininkams teko įveikti apie 7,2 km su 31 kontroliniu punktu. Antrą dieną laukė apie 6,9 km distancija su 30 kontrolinių punktų. Lietuvos taurę iškovojo Algirdas Bartkevičius iš „Tako“ klubo.
2021-10-19

Lietuvos orientavimosi sporto čempioną naktinėje trasoje lėmė 2 sekundės

Rekordinis dalyvių skaičius susirinko į Lietuvos orientavimosi sporto čempionatą naktinėje trasoje. Kintuose vykusiose šalies pirmenybėse startavo net 184 sportininkai. Pirmą kartą Lietuvos naktinių čempionatų istorijoje vyko bendro starto lenktynės. Tamsiu paros metu vyrų varžybų dalyviams teko įveikti 8,6 km distanciją su 28 kontrolės punktais, moterų varžybų trasa – 7,4 km su 25 kontroliniais punktais. Neįtikėtina kova vyko vyrų elito grupėje. Čempiono titulą išplėšė Vilius Aleliūnas.
2020-09-01

Lietuvos orientacininkėms – pasaulio kariškių čempionato sidabras

Norvegijoje vykusio 43-iojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato moterų komandų varžybose Lietuvos atstovės Sandra Paužaitė, Ieva Sargautytė ir Indrė Valaitė užėmė antrąją vietą. Susumavus varžybų ilgojoje ir vidutinėje trasose rezultatu, lietuvės sugaišo 3 val. 54 min. 2 sek. ir tik 2 min. 2 sek. nusileido čempionėmis tapusioms Rusijos sportininkėms. Trečiąją vietą užėmė Latvijos atstovės – 3 val. 55 min. 6 sek.
2010-08-20

V. Aleliūnas Europos čempionate – 31-as

Bulgarijoje vykstančio Europos orientavimosi sporto čempionato vyrų varžybose vidutinėje distancijoje penktadienį Lietuvos atstovas Vilius Aleliūnas užėmė 31-ąją vietą. Nugalėjo rusas Valentinas Novikovas. Jis 6,4 km distanciją su 22 kontrolės punktais (KP) įveikė per 34 min. 9 sek. V. Aleliūnas nuo nugalėtojo atsiliko 4 min. 54 sek. Finale varžėsi 51 sportininkas.
2010-06-04

Žuvo prispaustas traktoriaus

Nelaimė penkiasdešimt šešerių metų Viliaus Aleliūno tykojo Naujamiesčio seniūnijoje, netoli Vaskonių kaimo esančiame miške. Specialiosios tarnybos apie įvykį informuotos vakar prieš vidurdienį. Pirminiais duomenimis, tame pačiame Vaskonių kaime gyvenęs vyriškis nesuvaldė traktoriaus su nedidele dvirate, medienai vežti pritaikyta puspriekabe, nuvažiavo nuo kelio ir įvirto į melioracijos griovį. Pirminiais duomenimis, sunkiasvorės transporto priemonės prispaustas vyriškis nuskendo.

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse R. Arlauskienė penktadienį buvo 17-a

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje vidutinėje (6,2 km su 18 kontrolinių punktų) rungtyje penktadienį septyniolikta finišavo Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 40 minučių bei 25 sekundes. 27-a tarp 38 dalyvių buvo Jolanta Šulčienė (45:43), o Edita Martusevičiūtė (52:09) užėmė 31-ąją vietą.
2008-01-18

Sėkmingi lietuvių startai Baltijos orientavimosi sporto čempionate Estijoje

Po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į 14, 16, 18, 20 metų amžiaus bei elito vyrų ir moterų grupes dalyvavo savaitgalį Estijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse.Šeštadienį ilgosios trasos varžybose antras tarp keturiolikmečių buvo Paulius Kokanka, čempione tarp šešiolikmečių merginų tapo Vesta Ambrazaitė, o antrąją vietą užėmė Joana Česnaitė.Vaikinų (16 metų) grupėje čempionu tapo Karolis Lazdauskas, o tarp aštuoniolikmečių merginų nugalėjo Teklė Emilija Gvildytė.
2007-05-28

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate J. Šulčienė užėmė 21-ąją vietą

Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių Rusijoje ilgojoje distancijoje 21-ąją vietą tarp moterų antradienį užėmė Jolanta Šulčienė, 14,02 km distanciją su 31 kontroliniu punktu įveikusi per 1 valandą 10 minučių bei 51 sekundę.22-a tarp 43 finišavusių sportininkių buvo Edita Martusevičienė (1:14:01), o Ramunė Arlauskienė pateko tarp šešių šioje rungtyje diskvalifikuotų dalyvių.