Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje vidutinėje (6,2 km su 18 kontrolinių punktų) rungtyje penktadienį septyniolikta finišavo Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 40 minučių bei 25 sekundes.

27-a tarp 38 dalyvių buvo Jolanta Šulčienė (45:43), o Edita Martusevičiūtė (52:09) užėmė 31-ąją vietą.
Trečiąjį aukso medalį šiame čempionate iškovojo rusė Tatjana Vlasova (35:58), aplenkusi prizininkėmis tapusias tautietes - Olgą Ševčenko (36:47) bei Nataliją Tomilovą (37:08).

Vyrų vidutinėje (7,1 km su 22 kontroliniais punktais) trasoje geriausiai iš lietuvių penktadienį pasirodė 30-as finišavęs Regimantas Kavaliauskas (42:14).

Nerijus Šulčys (44:42) tarp 71 finišavusio (startavo 74) sportininko buvo 38-as, Vilius Aleliūnas (45:34) - 40-as, Vitalijus Petrulis (46:30) - 47-as, Andrejus Gerasimovas (47:26) - 50-as, o Egidijus Pilybas kartu su norvegu bei suomiu nebaigė distancijos.

Auksą iškovojo rusas Andrejus Gruzdevas (37:02), sidabras atiteko čekui Ondrejui Vodražkai (37:14), o bronzos medaliai atiteko švedams - Erikui Rostui bei Tomui Lofgrenui (po 37:26).

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybės Šveicarijoje šeštadienį baigsis estafečių varžybomis.