ramunė arlauskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ramunė arlauskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ramunė arlauskienė“.

Direktorius mokosi pralaimėti

Ignalinoje įsikūrusio Lietuvos žiemos sporto centro direktorius Bronius Cicėnas neslepia - ši žiema ekonominiu požiūriu yra brangi. Lietuvos žiemos sporto centro direktorius Bronius Cicėnas, žalgiriadoje iškovojęs aukso ir sidabro medalius, teigia, kad atėjo laikas priprasti ir prie pralaimėjimų Praėjusį savaitgalį vykusias draugijos „Žalgiris“ žiemos sporto žaidynių slidinėjimo varžybas ignalinietis vadina savo pagrindiniu metų startu, kadangi dalyvauti tarptautinėse lenktynėse jau nebelieka l...
2015-02-05

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse R. Arlauskienė penktadienį buvo 17-a

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje vidutinėje (6,2 km su 18 kontrolinių punktų) rungtyje penktadienį septyniolikta finišavo Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 40 minučių bei 25 sekundes. 27-a tarp 38 dalyvių buvo Jolanta Šulčienė (45:43), o Edita Martusevičiūtė (52:09) užėmė 31-ąją vietą.
2008-01-18

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių ilgojoje trasoje lietuvė finišavo trylikta

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje ilgojoje (12 km su 44 kontroliniais punktais) rungtyje trečiadienį tryliktąją vietą užėmė Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 91 minutę bei 26 sekundes.
2008-01-16

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate R.Arlauskienė ir N.Šulčys buvo 16-ti

Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse Rusijoje šešioliktąją vietą moterų vidutinėje distancijoje ketvirtadienį užėmė Ramunė Arlauskienė, distanciją įveikusi per 40 minučių ir 17 sekundžių.
2007-03-01

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate J. Šulčienė užėmė 21-ąją vietą

Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių Rusijoje ilgojoje distancijoje 21-ąją vietą tarp moterų antradienį užėmė Jolanta Šulčienė, 14,02 km distanciją su 31 kontroliniu punktu įveikusi per 1 valandą 10 minučių bei 51 sekundę.22-a tarp 43 finišavusių sportininkių buvo Edita Martusevičienė (1:14:01), o Ramunė Arlauskienė pateko tarp šešių šioje rungtyje diskvalifikuotų dalyvių.
2007-02-27

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto rungtyje J. Šulčienė buvo 19-a

Pirmadienį Rusijoje prasidėjusių planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto distancijoje devynioliktąją vietą tarp moterų užėmė Jolanta Šulčienė, 2,75 km distanciją su 14 kontrolinių punktų įveikusi per 15 minučių bei 35 sekundes.
2007-02-26

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate Lietuvos moterys užėmė penktą vietą estafečių varžybose

Švedijoje vykstančiame Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate, kuriame dalyvauja 21-os šalies atstovai, šeštadienį sportininkai rungtyniavo estafetės varžybose. Penktąją vietą tarp 15-os startavusių komandų užėmė Lietuvos moterų rinktinė - Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė ir Jolanta Šulčienė. Lietuvės trasoje sugaišo 1 valandą 46 minutes 56 sekundes ir 20 min. 33 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai Suomijos komandai.
2004-02-15

Lietuvos rinktinė išvyko į pasaulio orientavimosi sporto su slidėmis čempionatą

Antradienį Švedijoje Asarnoje ir Ostersunde prasideda pasaulio orientavimosi sporto su slidėmis čempionatas. Lietuvos rinktinės, kurią treniruoja Pranas Mockus, sudėtyje čempionate dalyvaus Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė, Jolanta Šulčienė, Nerijus Šulčys, Vitalijus Petrulis, Regimantas Kavaliauskas, Tautvydas Žilinskas ir Egidijus Pilybas. Pirmenybės prasidės trečiadienį varžybomis ilgoje trasoje.
2004-02-09

Orientavimosi sporto kalnų dviračiais varžybose sėkmė lydėjo Ramunę Arlauskienę

Sekmadienį Ignalinoje, Žiemos sporto centre vyko orientavimosi sporto kalnų dviračiais varžybos "Būdakalnis 2003", kuriose rungtyniavo Lietuvos ir Latvijos orientavimosi sporto klubų atstovai. Ažušilės miške sportininkams teko įveikti sunkias ir sudėtingas trasas, kurių atkarpos priminė ekstremalaus sporto momentus.
2003-05-20

Pasaulio taurės orientavimosi sporto su slidėmis etape Lietuvos vyrų estafetės komanda septinta

Švedijoje, vyksta orientavimosi sporto su slidėmis pasaulio taurės varžybos. Šeštadienį (02.08) vidutinės trasos varžybose Ramunė Arlauskienė užėmė 20-ąją vietą, o Nerijus Šulčys buvo 32-as. Nugalėtojais tapo švedė Stina Grenholm ir rusas Eduardas Chrenikovas. Neblogai sekmadienį estafečių varžybose sekėsi Lietuvos vyrų rinktinei (Nerijus Šulčys, Remigijus Arlauskas, Tautvydas Žilinskas), kuri finišavo septinta. Estafečių varžybose pirmavo Rusijos vyrai ir Švedijos moterys.