Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse Rusijoje šešioliktąją vietą moterų vidutinėje distancijoje ketvirtadienį užėmė Ramunė Arlauskienė, distanciją įveikusi per 40 minučių ir 17 sekundžių.

21-a finišavo Edita Martusevičienė (44:42), o Jolanta Šulčienė tarp 47 finišavusių dalyvių (startavo 48) buvo 23-čia (46:27).

Trečiąjį pirmenybių čempionės aukso medalį varžybose iškovojo rusė Tatjana Vlasova (34:47), šioje rungtyje aplenkusi suomę Liisą Anttilą (35:45) bei tautietę Nataliją Tomilovą (36:14).

Vyrų vidutinėje distancijoje sėkmingiausiai iš Lietuvos atstovų ketvirtadienį vidutinėje distancijoje pasirodęs Nerijus Šulčys buvo šešioliktas (51:21).

Vitalijus Petrulis finšavo 35-as (56:52), Regimantas Kavailiauskas - 37-as (57:05), o Egidijus Pilybas tarp 69 finišavusių dalyvių (startavo 71) liko 40-as (58:04).

Trečiojoje rungtyje iš eilės triumfavo aukso medalį pelnęs rusas Eduardas Hrenikovas (46:56), aplenkęs suomį Stafaaną Tunisą (47:11) bei kitą Rusijos sportininką Kirilą Veselovą (47:36).