edita martusevičienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edita martusevičienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edita martusevičienė“.

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate R.Arlauskienė ir N.Šulčys buvo 16-ti

Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse Rusijoje šešioliktąją vietą moterų vidutinėje distancijoje ketvirtadienį užėmė Ramunė Arlauskienė, distanciją įveikusi per 40 minučių ir 17 sekundžių.
2007-03-01

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate J. Šulčienė užėmė 21-ąją vietą

Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių Rusijoje ilgojoje distancijoje 21-ąją vietą tarp moterų antradienį užėmė Jolanta Šulčienė, 14,02 km distanciją su 31 kontroliniu punktu įveikusi per 1 valandą 10 minučių bei 51 sekundę.22-a tarp 43 finišavusių sportininkių buvo Edita Martusevičienė (1:14:01), o Ramunė Arlauskienė pateko tarp šešių šioje rungtyje diskvalifikuotų dalyvių.
2007-02-27

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto rungtyje J. Šulčienė buvo 19-a

Pirmadienį Rusijoje prasidėjusių planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto distancijoje devynioliktąją vietą tarp moterų užėmė Jolanta Šulčienė, 2,75 km distanciją su 14 kontrolinių punktų įveikusi per 15 minučių bei 35 sekundes.