Pirmadienį Rusijoje prasidėjusių planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto distancijoje devynioliktąją vietą tarp moterų užėmė Jolanta Šulčienė, 2,75 km distanciją su 14 kontrolinių punktų įveikusi per 15 minučių bei 35 sekundes.

20-a buvo Ramunė Arlauskienė (15:39), o Edita Martusevičienė tarp 48 dalyvių finišavo 24-a (16:37).

Pasaulio čempionės aukso medalis šioje rungtyje atiteko rusei Tatjanai Vlasovai (13:01,), sidabras - kitai Rusijos atstovei Olgai Novikovai (13:02), bronza - suomei Liisai Anttilai (13:04).

Vyrų sprinto (3,7 km su 21 KP) rungtyje sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodęs Nerijus Šulčys buvo 20-as (17:24), Vitalijus Petrulis finišavo 23-čias (17:52), Regimantas Kavaliauskas - 29-as (18:26), o Vilius Aleliūnas tarp 62 finišavusių sportininkų (startavo 71) liko 36-as (19:29).

Du medaliai vyrų rungtyje vėl atiteko rusams - nugalėjo Eduardas Chrenikovas (14:20), aplenkęs Vadimą Tolstopjatovą (14:33).

Bronzos apdovanojimu tenkinosi suomis Staffanas Tunisas (15:00).

Antradienį pasaulio čempionato dalyviai varžysis ilgojoje trasoje.