eduardas chrenikovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eduardas chrenikovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eduardas chrenikovas“.

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto rungtyje J. Šulčienė buvo 19-a

Pirmadienį Rusijoje prasidėjusių planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto distancijoje devynioliktąją vietą tarp moterų užėmė Jolanta Šulčienė, 2,75 km distanciją su 14 kontrolinių punktų įveikusi per 15 minučių bei 35 sekundes.
2007-02-26

Pasaulio taurės orientavimosi sporto su slidėmis etape Lietuvos vyrų estafetės komanda septinta

Švedijoje, vyksta orientavimosi sporto su slidėmis pasaulio taurės varžybos. Šeštadienį (02.08) vidutinės trasos varžybose Ramunė Arlauskienė užėmė 20-ąją vietą, o Nerijus Šulčys buvo 32-as. Nugalėtojais tapo švedė Stina Grenholm ir rusas Eduardas Chrenikovas. Neblogai sekmadienį estafečių varžybose sekėsi Lietuvos vyrų rinktinei (Nerijus Šulčys, Remigijus Arlauskas, Tautvydas Žilinskas), kuri finišavo septinta. Estafečių varžybose pirmavo Rusijos vyrai ir Švedijos moterys.