nerijus šulčys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus šulčys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus šulčys“.

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse R. Arlauskienė penktadienį buvo 17-a

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje vidutinėje (6,2 km su 18 kontrolinių punktų) rungtyje penktadienį septyniolikta finišavo Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 40 minučių bei 25 sekundes. 27-a tarp 38 dalyvių buvo Jolanta Šulčienė (45:43), o Edita Martusevičiūtė (52:09) užėmė 31-ąją vietą.
2008-01-18

Lietuvės slidžių estafetėje buvo penktos

Estafečių varžybose penktadienį Rusijos sostinės srityje baigėsi pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionatas. Lietuvos moterų rinktinė (Ramunė Arlauskienė, Jolanta Šulčienė bei Edita Martusevičienė) distanciją įveikė per 1 valandą 34 minutes ir 56 sekundes bei tarp vienuolikos ekipų estafetėje užėmė penktąją vietą.
2007-03-02

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate R.Arlauskienė ir N.Šulčys buvo 16-ti

Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse Rusijoje šešioliktąją vietą moterų vidutinėje distancijoje ketvirtadienį užėmė Ramunė Arlauskienė, distanciją įveikusi per 40 minučių ir 17 sekundžių.
2007-03-01

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate J. Šulčienė užėmė 21-ąją vietą

Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių Rusijoje ilgojoje distancijoje 21-ąją vietą tarp moterų antradienį užėmė Jolanta Šulčienė, 14,02 km distanciją su 31 kontroliniu punktu įveikusi per 1 valandą 10 minučių bei 51 sekundę.22-a tarp 43 finišavusių sportininkių buvo Edita Martusevičienė (1:14:01), o Ramunė Arlauskienė pateko tarp šešių šioje rungtyje diskvalifikuotų dalyvių.
2007-02-27

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto rungtyje J. Šulčienė buvo 19-a

Pirmadienį Rusijoje prasidėjusių planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto distancijoje devynioliktąją vietą tarp moterų užėmė Jolanta Šulčienė, 2,75 km distanciją su 14 kontrolinių punktų įveikusi per 15 minučių bei 35 sekundes.
2007-02-26

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate Lietuvos moterys užėmė penktą vietą estafečių varžybose

Švedijoje vykstančiame Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate, kuriame dalyvauja 21-os šalies atstovai, šeštadienį sportininkai rungtyniavo estafetės varžybose. Penktąją vietą tarp 15-os startavusių komandų užėmė Lietuvos moterų rinktinė - Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė ir Jolanta Šulčienė. Lietuvės trasoje sugaišo 1 valandą 46 minutes 56 sekundes ir 20 min. 33 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai Suomijos komandai.
2004-02-15

Lietuvos rinktinė išvyko į pasaulio orientavimosi sporto su slidėmis čempionatą

Antradienį Švedijoje Asarnoje ir Ostersunde prasideda pasaulio orientavimosi sporto su slidėmis čempionatas. Lietuvos rinktinės, kurią treniruoja Pranas Mockus, sudėtyje čempionate dalyvaus Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė, Jolanta Šulčienė, Nerijus Šulčys, Vitalijus Petrulis, Regimantas Kavaliauskas, Tautvydas Žilinskas ir Egidijus Pilybas. Pirmenybės prasidės trečiadienį varžybomis ilgoje trasoje.
2004-02-09

Orientavimosi sporto pasaulio čempionato ilgojoje trasoje į finalus pateko penki lietuviai

Šveicarijoje prasidėjo Pasaulio orientavimosi sporto čempionatas, kuriame dalyvauja 42 šalių atstovai - 146 moterys ir 190 vyrų. Pirmoji varžybų diena buvo sėkminga Lietuvos orientacininkams: net penki iš šešių pateko į finalines varžybas ilgojoje trasoje. Moterų 6,2 km su 13 kontrolinių punktų (KP) trasoje Vilma Rudzenskaitė ir Ieva Sargautytė buvo devintos atitinkamai antrame ir trečiame kvalifikaciniuose bėgimuose, o Jolanta Ražaitienė liko 18-a - pirmame.
2003-08-05

Pasaulio orientavimosi sporto čempionate į finalą pateko penki iš šešių startavusių lietuvių

Pirmadienį (08.04) Šveicarijoje prasidėjusio pasaulio orientavimosi sporto čempionato pirmojoje rungtyje - kvalifikacinėse varžybose ilgojoje trasoje - penki iš šešių Lietuvos orientacininkų iškovojo teisę trečiadienį varžytis finale. Moterų varžybose Ieva Sargautytė ir Vilma Rudzenskaitė savo grupėse buvo devintos, o Jolanta Ražaitienė užėmė 17-ąją vietą. Tarp vyrų Simonas Krepšta užėmė 9-ąją, Nerijus Šulčys - 10-ąją vietą, o 20-as likęs Modestas Bacys į finalą nepateko.
2003-08-04

Į orientavimosi pasaulio čempionatą išvyko devyni Lietuvos sportininkai

Į Šveicarijoje vyksiantį orientavimosi sporto čempionatą antradienį (07.29) išvyko Lietuvos rinktinė, kuri dalyvaus rugpjūčio 4-9 dieną vyksiančiame Pasaulio čempionate. Rugpjūčio 4-9 dieną vyksiančiame čempionate dalyvaus devyni mūsų šalies atstovai - Saulius Andrėkus, Modestas Bacys, Simonas Krėpšta, Nerijus Šulčys, Edgaras Voveris, Jolanta Ražaitienė, Vilma Rudzenskaitė, Ieva Sargautytė, ir Giedrė Voverienė bei komandos treneris Povilas Rakštikas.