Švedijoje vykstančiame Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate, kuriame dalyvauja 21-os šalies atstovai, šeštadienį sportininkai rungtyniavo estafetės varžybose.

Penktąją vietą tarp 15-os startavusių komandų užėmė Lietuvos moterų rinktinė - Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė ir Jolanta Šulčienė. Lietuvės trasoje sugaišo 1 valandą 46 minutes 56 sekundes ir 20 min. 33 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai Suomijos komandai.

Sidabro medalius moterų estafetės varžybose iškovojo Rusijos, bronzos - Švedijos rinktinė:

1. Suomija 1:26:232. Rusija atsiliko 2:033. Švedija 2:054. Čekija 11:035. Lietuva 20:33

Vyrų estafetės varžybose Lietuvos komanda - Nerijus Šulčys, Vitalijus Petrulis, Tautvydas Žilinskas ir Regimantas Kavaliauskas - tarp dvidešimties startavusių ekipų liko septinta. Lietuviai distanciją įveikė per 2 val. 57 min. 11 sek. ir čempionais tapusiems Rusijos orientacininkams pralaimėjo 36 min. 3 sek..

Antrąją vietą vyrų varžybose užėmė Norvegijos rinktinė, trečiąją - Suomija:

1. Rusija 2:21:082. Norvegija atsiliko 1:413. Suomija 5:054. Švedija 9:445. Šveicarija 14:536. Estija 19:287. Lietuva 36:03

Sekmadienį orientacininkai rungtyniaus sprinto varžybose.