Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tautvydas žilinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tautvydas žilinskas“.

Lietuviai pasiekė aukščiausią Šiaurės Amerikos viršukalnę

Devynių lietuvių ekspedicija „Denali Lituanica 2011“ įveikė viršukalnę, apie kurią daugelis veikiausiai nedrįstų nė pasvajoti. Alpinistai pasiekė Denalio viršūnę, kitaip dar vadinamą Makinliu (McKinley) 6194 m aukštyje ir sėkmingai sugrįžo į tėvynę.
2011-06-17

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate Lietuvos moterys užėmė penktą vietą estafečių varžybose

Švedijoje vykstančiame Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate, kuriame dalyvauja 21-os šalies atstovai, šeštadienį sportininkai rungtyniavo estafetės varžybose. Penktąją vietą tarp 15-os startavusių komandų užėmė Lietuvos moterų rinktinė - Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė ir Jolanta Šulčienė. Lietuvės trasoje sugaišo 1 valandą 46 minutes 56 sekundes ir 20 min. 33 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai Suomijos komandai.
2004-02-15

Lietuvos rinktinė išvyko į pasaulio orientavimosi sporto su slidėmis čempionatą

Antradienį Švedijoje Asarnoje ir Ostersunde prasideda pasaulio orientavimosi sporto su slidėmis čempionatas. Lietuvos rinktinės, kurią treniruoja Pranas Mockus, sudėtyje čempionate dalyvaus Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė, Jolanta Šulčienė, Nerijus Šulčys, Vitalijus Petrulis, Regimantas Kavaliauskas, Tautvydas Žilinskas ir Egidijus Pilybas. Pirmenybės prasidės trečiadienį varžybomis ilgoje trasoje.