andrejus gerasimovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus gerasimovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus gerasimovas“.

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse R. Arlauskienė penktadienį buvo 17-a

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje vidutinėje (6,2 km su 18 kontrolinių punktų) rungtyje penktadienį septyniolikta finišavo Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 40 minučių bei 25 sekundes. 27-a tarp 38 dalyvių buvo Jolanta Šulčienė (45:43), o Edita Martusevičiūtė (52:09) užėmė 31-ąją vietą.
2008-01-18

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių ilgojoje trasoje lietuvė finišavo trylikta

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje ilgojoje (12 km su 44 kontroliniais punktais) rungtyje trečiadienį tryliktąją vietą užėmė Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 91 minutę bei 26 sekundes.
2008-01-16

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate J. Šulčienė užėmė 21-ąją vietą

Planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių Rusijoje ilgojoje distancijoje 21-ąją vietą tarp moterų antradienį užėmė Jolanta Šulčienė, 14,02 km distanciją su 31 kontroliniu punktu įveikusi per 1 valandą 10 minučių bei 51 sekundę.22-a tarp 43 finišavusių sportininkių buvo Edita Martusevičienė (1:14:01), o Ramunė Arlauskienė pateko tarp šešių šioje rungtyje diskvalifikuotų dalyvių.
2007-02-27

Planetos jaunimo orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse lietuviai liko toli nuo lyderių

Austrijoje vykstančiose pasaulio jaunimo (iki 20 metų) orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse trečiadienį lietuviai ir vidutinėje trasoje liko toli nuo lyderių.Aukščiausiai iš lietuvių finišavęs Andrejus Gerasimovas užėmė 28-ą vietą, 6 km distanciją su 20 kontrolinių punktų įveikęs per 41 minutę 16 sekundžių.Vilius Aleliūnas (46:36) tarp 64-ių dalyvių buvo 42-as.Planetos čempionu tapo rusas Tarasas Kaščiukas (34:12), pirmadienį laimėjęs sidabrą sprinte.
2007-02-14

Austrijoje - planetos jaunimo orientavimosi sporto slidėmis pirmenybės

Austrijoje prasidėjusiose pasaulio jaunimo (iki 20 metų) orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse 38-as sprinto (3 km su 12 kontrolinių punktų) distancijoje pirmadienį finišavo Vilius Aleliūnas (15 min. 36,2 sek.
2007-02-13

Edita Martusevičiūtė Europos jaunių orientavimosi čempionate vėl liko ketvirta

Slovakijoje vykstančiame Europos jaunių ir jaunučių orientavimosi čempionate šeštadienį antrąją varžybų dieną geriausiai iš Lietuvos atstovų ilgoje trasoje pasirodė Edita Martusevičiūtė jaunių (iki 18 metų) merginų varžybose vėl užėmusi ketvirtąją vietą. E.Martusevičiūtė 6,3 km su 16 kontrolinių punktų (KP) distanciją įveikė per 50 min. 52 sek. ir nugalėtojai šveicarei Maiannei Suhner pralaimėjo 3 min. 21 sek. Iki bronzos medalio Lietuvos orientacininkei trūko 1 min. 14 sek.
2003-06-22

Edita Martusevičiūtė Europos jaunių orientavimosi čempionate liko per žingsnį nuo medalio

Slovakijoje vykstančiame Europos jaunių ir jaunučių orientavimosi čempionate penktadienį pirmąją varžybų dieną geriausiai iš Lietuvos atstovų sprinto varžybose pasirodė Edita Martusevičiūtė jaunių (iki 18 metų) merginų varžybose užėmusi ketvirtąją vietą. E.Martusevičiūtė 2 km su 15 kontrolinių punktų (KP) distanciją įveikė per 11 min. 10,6 sek. ir nugalėtojai bulgarei Antonijai Grigorovai pralaimėjo 30,1 sekundės. Iki bronzos medalio Lietuvos orientacininkei trūko vos 3,2 sek.