Bulgarijoje vykstančio Europos orientavimosi sporto čempionato vyrų varžybose vidutinėje distancijoje penktadienį Lietuvos atstovas Vilius Aleliūnas užėmė 31-ąją vietą.

Nugalėjo rusas Valentinas Novikovas. Jis 6,4 km distanciją su 22 kontrolės punktais (KP) įveikė per 34 min. 9 sek.

V. Aleliūnas nuo nugalėtojo atsiliko 4 min. 54 sek.

Finale varžėsi 51 sportininkas.

Atrankos varžybose dalyvavo dar trys lietuviai - Simonas Krėpšta, Donatas Mickus ir Nerijus Šulčys, tačiau jiems nepavyko iškopti į finalą.

Į moterų varžybų finalą nepateko Kristina Rybakovaitė.

Vyrų estafetėje Lietuvos komanda - V. Aleliūnas, N. Šulčys ir S. Krėpšta - užėmė 15-ąją vietą.

Nugalėjo Šveicarijos ekipa. Mūsų šalies atstovai nuo nugalėtojų atsiliko 15 min. 24 sek.

Šeštadienį vyks varžybų ilgojoje distancijoje finalai. Juose dalyvaus N. Šulčys ir K. Rybakovaitė.