kristina rybakovaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kristina rybakovaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kristina rybakovaitė“.

Paaiškėjo Lietuvos orientavimosi sporto taurių savininkai

Savaitgalį Zarasų apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybos, kurių skirtingose amžiaus grupėse dalyvavo beveik 800 orientacininkų iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, Švedijos bei Lietuvos. Stipriausioje moterų grupėje Lietuvos taurės varžybų nugalėtoja tapo Sandra Paužaitė (OSK "Dainava"). Antrąją vietą užėmė Rasa Ptašekaitė (OSK "Sakas"; +2 min. 1sek., trečiąją - Kristina Rybakovaitė (OSK "Kopa"- SM "Gaja"; +6 min. 13 sek.
2007-10-15

Sėkmingi lietuvių startai Baltijos orientavimosi sporto čempionate Estijoje

Po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į 14, 16, 18, 20 metų amžiaus bei elito vyrų ir moterų grupes dalyvavo savaitgalį Estijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse.Šeštadienį ilgosios trasos varžybose antras tarp keturiolikmečių buvo Paulius Kokanka, čempione tarp šešiolikmečių merginų tapo Vesta Ambrazaitė, o antrąją vietą užėmė Joana Česnaitė.Vaikinų (16 metų) grupėje čempionu tapo Karolis Lazdauskas, o tarp aštuoniolikmečių merginų nugalėjo Teklė Emilija Gvildytė.
2007-05-28

Edita Martusevičiūtė Europos jaunių orientavimosi čempionate vėl liko ketvirta

Slovakijoje vykstančiame Europos jaunių ir jaunučių orientavimosi čempionate šeštadienį antrąją varžybų dieną geriausiai iš Lietuvos atstovų ilgoje trasoje pasirodė Edita Martusevičiūtė jaunių (iki 18 metų) merginų varžybose vėl užėmusi ketvirtąją vietą. E.Martusevičiūtė 6,3 km su 16 kontrolinių punktų (KP) distanciją įveikė per 50 min. 52 sek. ir nugalėtojai šveicarei Maiannei Suhner pralaimėjo 3 min. 21 sek. Iki bronzos medalio Lietuvos orientacininkei trūko 1 min. 14 sek.
2003-06-22

Edita Martusevičiūtė Europos jaunių orientavimosi čempionate liko per žingsnį nuo medalio

Slovakijoje vykstančiame Europos jaunių ir jaunučių orientavimosi čempionate penktadienį pirmąją varžybų dieną geriausiai iš Lietuvos atstovų sprinto varžybose pasirodė Edita Martusevičiūtė jaunių (iki 18 metų) merginų varžybose užėmusi ketvirtąją vietą. E.Martusevičiūtė 2 km su 15 kontrolinių punktų (KP) distanciją įveikė per 11 min. 10,6 sek. ir nugalėtojai bulgarei Antonijai Grigorovai pralaimėjo 30,1 sekundės. Iki bronzos medalio Lietuvos orientacininkei trūko vos 3,2 sek.