donatas stulgys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatas stulgys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatas stulgys“.

I. Sargautytė iškovojo sidabrą

Lietuvoje vykstančio 41-ojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato moterų varžybose ilgojoje ketvirtadienį mūsų šalies atstovė Ieva Sargautytė iškovojo sidabro medalį. Nugalėjo daugkartinė pasaulio ir Europos čempionatų prizininkė rusė Tatjana Riabkina. Ji 8,2 km distanciją su 19 kontrolinių punktų (KP) Aukštadvaryje (Trakų r.) įveikė per 62 min. 3 sek. 27-erių metų I. Sargautytė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 7 sek. Bronzos medalį pelnė rusė Natalija Koržova.
2008-10-09

Sėkmingi lietuvių startai Baltijos orientavimosi sporto čempionate Estijoje

Po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į 14, 16, 18, 20 metų amžiaus bei elito vyrų ir moterų grupes dalyvavo savaitgalį Estijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse.Šeštadienį ilgosios trasos varžybose antras tarp keturiolikmečių buvo Paulius Kokanka, čempione tarp šešiolikmečių merginų tapo Vesta Ambrazaitė, o antrąją vietą užėmė Joana Česnaitė.Vaikinų (16 metų) grupėje čempionu tapo Karolis Lazdauskas, o tarp aštuoniolikmečių merginų nugalėjo Teklė Emilija Gvildytė.
2007-05-28

Baltijos šalių jaunimo taurės orientavimosi varžybose lietuviai buvo treti

Savaitgalį Danijoje vyko Baltijos šalių jaunimo taurės sportinio orientavimosi varžybos, kuriose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Danijos ir Švedijos jaunimo rinktinės. Pirmą dieną asmeninės varžybos buvo sėkmingos mūsų šalies jauniesiems sportininkams.
2003-10-08

Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionate S. Krėpšta trumpąją distanciją baigė septintas

Estijoje vykstančių planetos jaunimo (iki 20 metų amžiaus) orientavimosi sporto pirmenybėse septintąją vietą trumpojoje distancijoje užėmė Simonas Krėpšta. Lietuvos sportininkas 4,5 km distanciją su 12 kontrolinių punktų (KP) įveikė per 26 minutes ir 28 sekundes.