Nesėkmę Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (9/12), namie 77:84 (18:21, 32:25, 11:21, 16:17) nusileidusi Berlyno ALBA (8/13) ekipai.

Komandos apsikeitė spurtais antrajame ir trečiajame kėliniuose, o likus žaisti dvi minutes Rokas Giedraitis sumažino buvusios savo komandos persvarą iki trijų taškų – 74:77.

ALBA į tai atsakė penkiais taškais paeiliui, o Luca Vildoza pataikė iš toli, rungtynių laikrodžiui rodant 29 sekundes (77:82). Viltį šeimininkams sugrąžino greita Maodo Lo klaida. Po nevaisingos atakos M.Lo išpirko savo kaltę pelnydamas dvitaškį ir nugalėtojas tapo aiškus.

R.Giedraitis iš viso per 29 minutes surinko 10 taškų (2/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo kamuolį, atliko ir gavo po bloką, išprovokavo pražangą bei surinko 5 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis Vitorijos ekipai per 23 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Antru geriausiu „Baskonia“ žaidėju tapusiam lietuviui tai buvo vos antras kartas, kai Eurolygoje pavyko pasiekti dviženklį efektyvumą. Gruodžio pabaigoje 10 naudingumo balų jis surinko Milane.

Ekipos pirmą kartą susidurti turėjo dar penktajame ture, tačiau dėl koronaviruso atvejų Vokietijos ekipoje šios buvo nukeltos. Vos prieš dvi savaites, sausio 5-ąją, ALBA taip pat sugebėjo įrodyti savo pranašumą – 95:91.

Rungtynėms kartu su ukrainiečiu Borisu Ryžyku ir turku Sinanu Isguderu teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.

„Baskonia“: Achille Polonara 23 (4/5 tritaškių, 9 atk. kam., 27 naud. bal.), Luca Vildoza (2/9 tritaškių) ir Rokas Giedraitis po 10, Tadas Sedekerskis ir Zoranas Dragičius po 8, Pierrie Henry 6 (6 atk. kam., 9 rez. perd.).

ALBA: Peytonas Siva 14 (2/7 tritaškių), Simone Fontecchio ir Maodo Lo po 13, Marcusas Erikssonas 11 (4 atk. kam.), Benas Lammersas 10 (5/7 dvitaškių), ... , Luke‘as Sikma 3 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos).