• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bendrovė „Research In Motion“ (RIM) atidėjo savo planšetinio kompiuterio pardavimų pradžią iki pavasario pabaigos. Testuojant įrenginį paaiškėjo, kad jis taip trumpai veikia autonomiškai, kad net nėra prasmės pateikti jo rinkai, rašo „AllThingsDigital“.

REKLAMA
REKLAMA

Ekspertas Šou Bu mano, jog trumpo „PlayBook“ autonominio darbo priežastis – operacinė sistema „BlackBerry Tablet OS“, kuri buvo kuriama tinklo įrangai bei automobilių kompiuteriams, o juose nėra griežto energijos naudojimo apribojimo.

REKLAMA

Savo pirmą planšetinį kompiuterį RIM pristatė 2010 metų rugsėjį, praėjus 8 mėnesiams po „iPad“ prezentacijos.

Įrenginys turi 1024 x 600 taškų raiškos 7 colių ekraną, 1 GB operatyvios atminties ir 1 GHz dviejų branduolių procesorių.

Šiandien nemažai bandymų sukurti „iPad“ analogą baigėsi nesėkmę. „Fusion Garage“ atsisakė savo planšetinio kompiuterio „JooJoo“, nes jis neturėjo jokios komercinės sėkmės. Su problemomis susidūrė ir „ViewSonic“ su savo „G Tablet“, „Dixons“ – su „Advent Vega“ ir „Toshiba“ – su „Folio 100“. Visos šios kompanijos turėjo sustabdyti pardavimus dėl didelio grąžinimų procento.

Tuo tarpu „Apple“ skaičiuoja pelną ir, neoficialiais duomenimis, kitų metų pradžioje ketina pristatyti naujos kartos įrenginį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų