Prieš išvyką į Kauną „Real“ šventė antrąją pergalę

Madrido „Real“ (2/4) Eurolygoje užtikrintai 100:82 (27:17, 22:28, 21:16, 30:21) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ krepšininkus (4/2) ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę, nutraukdami keturių iš eilės Vokietijos klubo pergalių seriją.

Sužaidus vos tris minutes „Bayern“ liko be trenerio Andrea Trinchieri, kursi dėl per karštų diskusijų su teisėjais buvo išvytas iš aikštės.

Sėkmingiau rungtynes pradėję „Real“ krepšininkai iš karto susikrovė dviženklį pranašumą 27:17. Nors vokiečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet „karališkasis“ klubas ir toliau nemažino apsukų bei įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas jau skyrė septyniolika taškų 84:67.

Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, o Ispanijos klubas iškovojo pergalę rezultatu 100:82.

Kitą savaitę „Real“ atvyks į Kauną ir žais su „Žalgiriu“.

„Real“: Jaycee Carrollas – 19 (4.4 dvit., 20 naud. bal.), Trey‘us Thompkinsas – 16 (7 atk. kam.), Sergio Llullas – 14 (3/4 trit.), Anthony Randolphas – 13 (4/5 dvit., 20 naud. bal.), Alberto Abalde – 10.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas IV – 18 (4 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas – 15 (7 atk. kam., 17 naud. bal.)