Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „King Power” stadione namų šeimininkai „Leicester City“ minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Liverpool“ futbolininkus.

Mohamedui Salah 15-ąją minutę nepavyko realizuoti paties uždirbto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Alexas Oxlade‘as Chamberlainas 23-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kasperas Schmeichelis atrėmė kamuolį.

M.Salah 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Leicester City“ vartininkas ir pasižymėti nepavyko.

Jamie Vardy 35-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasiųsti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

Ademola Lookmanas 59-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Leicester City“ ekipą į priekį 1:0.

Virgilis van Dijkas 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau K.Schmeichelis dar kartą atrėmė kamuolį.