Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (UCI HC kategorija) trečiajame etape Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė šeštąją vietą. 29 metų lietuvis šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko trečiąjį kartą.

Nugalėjo prancūzas Naceras Bouhanni („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 171,5 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 38 sek. (vid. greitis – 41,06 km/h). Likus keliems šimtams metrų iki finišo, E. Šiškevičius buvo išsiveržęs į priekį, bet jam išlaikyti pirmosios pozicijos nepavyko. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2–104 vietas užėmusiems dviratininkams. Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) finišavo 33-ias, o jo komandos draugas prancūzas Rudy Barbier – aštuntas. Aidis Kruopis („Verandas Willems-Crelan“) liko 51-as.

Lyderiu tapo belgas Timothy Dupontas („Wanty-Groupe Gobert“), kuris trečiajame etape finišavo antras. E. Šiškevičius bendrojoje įskaitoje iš 13-osios vietos pakilo į 12-ąją. Jis, kaip ir 23-iąją vietą užimantis G. Bagdonas, nuo lyderio atsilieka 12 sek. A. Kruopis (+2.55) tarp 128 klasifikuotų dviratininkų yra 97-as.

Šešių etapų lenktynės, kurias pradėjo 131 dviratininkas iš 19 komandų, baigsis sekmadienį.

2015 metais šias lenktynes laimėjo Ignatas Konovalovas, o 1998 ir 2000 metais šiose varžybose Artūras Kasputis buvo antras.