g. bagdonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. bagdonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. bagdonas“.

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje pelnė 50 pasaulio reitingo taškų

Prancūzijoje surengtose 44-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė penktąją vietą. Už tai Lietuvos dviratininkui atiteko 50 pasaulio reitingo taškų.
2018-06-04

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje pranoko 112 varžovų

Prancūzijoje vykstančių 44-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) prologe Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“), pranokęs 112 varžovų, užėmė aštuntąją vietą. Lietuvos vicečempionas šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko antrąkart. Nugalėjo prancūzas Dorianas Godonas („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 4,5 km distanciją įveikė per 5 min. 46 sek. (vid. greitis – 46,821 km/h). G. Bagdonas nugalėtojui pralaimėjo 17 sek.
2018-06-01

Prancūzijoje dėl pergalės kovojęs dviratininkas Evaldas Šiškevičius finišavo šeštas

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (UCI HC kategorija) trečiajame etape Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė šeštąją vietą. 29 metų lietuvis šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko trečiąjį kartą. Nugalėjo prancūzas Naceras Bouhanni („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 171,5 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 38 sek. (vid.
2018-05-11

Lietuvos metų dviratininkai – Simona Krupeckaitė ir Gediminas Bagdonas

Geriausiais 2017 metų Lietuvos dviratininkais išrinkti Simona Krupeckaitė ir Gediminas Bagdonas, o kylančios žvaigždės nominacijoje nugalėjo Akvilė Gedraitytė. Metų dviratininke antrą kartą iš eilės tapusi S. Krupeckaitė gavo 1019 sporto gerbėjų balsų (37 proc.). Antrą vietą užėmė šio sezono pasaulio treko taurės varžybų pirmo etapo bronzos medalio laimėtoja Olivija Baleišytė, gavusi 975 balsus (35 proc.). Trečioje vietoje – Lietuvos plento grupinių lenktynių čempionė Daiva Tušlaitė.
2017-12-12

Belgijoje prasidėjusių dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą abu lietuviai baigė lyderių grupėje

Šeštadienį Belgijoje prasidėjusių penkių dienų „Tour de Wallonie“ dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą abu lietuviai baigė kartu su pagrindine grupe – „AG2R La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas finišo liniją kirto 31-as, o FDJ ekipai atstovaujantis Ignatas Konovalovas – 42-as. 178 km etapo nugalėtoju tapo belgas Tomas Boonenas.
2016-07-23

Evaldas Šiškevičius daugiadienių dviratininkų lenktynių Austrijoje pirmąjį etapą baigė 23-ias

67-ą kartą Austrijoje vykstančių daugiadienių "Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria" dviratininkų lenktynių pirmajame etape 23-ias finišavo "Team Marseille 13 KTM" ekipos narys Evaldas Šiškevičius, Gediminas Bagdonas ("AG2R La Mondiale") buvo 71-as, o Ignatas Konovalovas ("Team Marseille 13 KTM") liko 140-as. Pirmieji du Lietuvos dviratininkai finišavo kartu su pagrindine grupe bei pirmojo 206,6 km etapo nugalėtoju norvegu Sondre Holstu Engeriu, o trečiasis lyderiams pralaimėjo 4 minutes.
2015-07-06

Dviratininkas G. Bagdonas iškovojo pergalę

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas, atstovaujantis Belgijos komandai "An Post-Sean Kelly", penktadienį laimėjo Prancūzijoje vykstančių lenktynių "Ronde de l'Oise" antrąjį etapą ir tapo varžybų lyderiu. 25-erių metų lietuvis 186,2 km nuvažiavo per 4 val. 32 min. 27 sek. Antras finišavo G. Bagdono komandos draugas belgas Niko Eeckhout. Iš viso klasifikuoti 109 dviratininkai. Keturių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.
2011-06-11

T. Vaitkus ir G. Bagdonas buvo matomi ir Kataro turo uždaryme

Paskutinę lenktynių dieną Kataro ture dalyvaujantys Lietuvos dviratininkai ir vėl suteikė malonių akimirkų savo gerbėjams Lietuvoje ir svetur. Gediminas Bagdonas („An Post-Sean Kelly“) vėl dalyvavo dienos pabėgime, dviese su belgu Gregu Van Avermaet („BMC“), ir pirmąjį tarpinį sprintą (41-as km) kirto antras, o antrąjį (84-as km) pasiekė pirmas (Žr. žemiau). „Įsimintiniausia tai tikriausiai man ši diena, nes joje praleidau visą dieną pabėgime ir stengiausi važiuoti iki galo.

Trekininkai G. Bagdonas ir V. Sereikaitė – bendrosios įskaitos 10-tuke

Vakar (šeštadienį) Europos elito treko čempionate Lenkijoje savo jėgas išbandė du Lietuvos trekininkai – Gediminas Petrauskas ir Gediminas Bagdonas. Trumpai apie G. Petrauską Apie 18-mečio Gedimino Petrausko startą 200 m sprinto rungtyje buvo pranešama sykiu su Simona Krupeckaitės rezultatu, nes jie abu, atitinkamai vyrų ir moterų grupėse, praėjo atranką į 16-liktfinalį.