gediminas bagdonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas bagdonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas bagdonas“.

Dviratininkas Gediminas Bagdonas susigrąžino Lietuvos čempiono titulą

Jonavoje vykstančio Lietuvos dviračių plento čempionato vyrų grupinėse lenktynėse penktadienį triumfavo Gediminas Bagdonas. 34 metų „Klaipėdos“ komandos važiuojantis treneris šios rungties šalies čempionu tapo trečią kartą.
2020-08-21

Lietuvos dviratininkai kovojo dėl aukštų vietų Prancūzijoje

Ketvirtadienį Prancūzijoje surengtose 69-osiose vyrų dviračių lenktynėse Paryžius - Buržas (UCI I kategorija) Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence“) iškovojo septintą vietą. Už tai jam atiteko po 35 pasaulio reitingo taškai. Tiek pat taškų bus įskaityta Lietuvai ir olimpinės atrankos reitinge. Evaldas šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko septintą kartą. Po finišo sprinto nugalėjo prancūzas Marc Sarreau („Groupama - FDJ“). Jis 193,9 km nuvažiavo per 4 val. 46 min. 54 sek. (vid.
2019-10-10

Dviratininkas Bagdonas Europos žaidynių asmeninėse lenktynėse – penktas

Dviratininkų plento varžybas vyrai ir moterys baigė atskiro starto lenktynėmis. Dviratininkių lenktynėse 28,6 km distanciją įveikė 29 sportininkės. Tarp jų buvo ir Silvija Pacevičienė. Lietuvė distanciją įveikė per 41 min. 42,85 sek. ir užėmė 26 vietą. „Man, iš kalnų dviračių vėl sugrįžus į plentą, aiškiai trūko technikos. Ypač šioje trasoje, kurioje buvo daug posūkių. Po motinystės atostogų, tai pirmosios mano reikšmingos lenktynės plente“- sakė S.Pacevičienė.
2019-06-25

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje pelnė 50 pasaulio reitingo taškų

Prancūzijoje surengtose 44-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė penktąją vietą. Už tai Lietuvos dviratininkui atiteko 50 pasaulio reitingo taškų.
2018-06-04

Įkvepiantis lietuvio startas Prancūzijoje: finišavo tarp 10-ies greičiausių dviratininkų

Prancūzijoje vykstančių 44-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) pirmajame etape Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) po finišo sprinto užėmė dešimtą vietą. Lietuvos dviratininkas šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko trečią kartą. Nugalėjo ir varžybų lyderiu tapo 2015 metų pasaulio bei 2017 metų Europos dviračių kroso čempionas olandas Mathieu van der Poel („Corendon - Circus“). Jis 176 km nuvažiavo per 4 val. 5 min. 52 sek. (vid.
2018-06-02

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje pranoko 112 varžovų

Prancūzijoje vykstančių 44-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) prologe Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“), pranokęs 112 varžovų, užėmė aštuntąją vietą. Lietuvos vicečempionas šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko antrąkart. Nugalėjo prancūzas Dorianas Godonas („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 4,5 km distanciją įveikė per 5 min. 46 sek. (vid. greitis – 46,821 km/h). G. Bagdonas nugalėtojui pralaimėjo 17 sek.
2018-06-01

Prancūzijoje dėl pergalės kovojęs dviratininkas Evaldas Šiškevičius finišavo šeštas

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (UCI HC kategorija) trečiajame etape Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė šeštąją vietą. 29 metų lietuvis šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko trečiąjį kartą. Nugalėjo prancūzas Naceras Bouhanni („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 171,5 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 38 sek. (vid.
2018-05-11

Dviratininkas G. Bagdonas lenktynėse Belgijoje – tarp geriausiųjų

Dviratininkas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) puikiai pasirodė antradienį Belgijoje vykusiose 50-osiose lenktynėse „Le Samyn“ (UCI I kategorija). 32 metų lietuvis finišavo penktas ir pelnė 50 pasaulio reitingo taškų. Nugalėjo olandas Niki Terpstra („Quick-Step Floors“). Jis 200 km nuvažiavo per 4 val. 47 min. 48 sek. (vid. greitis – 41,7 km/h). Antrą kartą šias lenktynes laimėjusiam Nyderlandų dviratininkui atiteko 125 pasaulio reitingo taškai.
2018-02-27

Lietuvos metų dviratininkai – Simona Krupeckaitė ir Gediminas Bagdonas

Geriausiais 2017 metų Lietuvos dviratininkais išrinkti Simona Krupeckaitė ir Gediminas Bagdonas, o kylančios žvaigždės nominacijoje nugalėjo Akvilė Gedraitytė. Metų dviratininke antrą kartą iš eilės tapusi S. Krupeckaitė gavo 1019 sporto gerbėjų balsų (37 proc.). Antrą vietą užėmė šio sezono pasaulio treko taurės varžybų pirmo etapo bronzos medalio laimėtoja Olivija Baleišytė, gavusi 975 balsus (35 proc.). Trečioje vietoje – Lietuvos plento grupinių lenktynių čempionė Daiva Tušlaitė.
2017-12-12

Europos treko čempionate Vokietijoje – penki Lietuvos atstovai

Spalio 18–22 dienomis Berlyne (Vokietija) vyksiančiame aštuntajame Europos dviračių treko čempionate Lietuvai atstovaus penki sportininkai. Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse dalyvaus apie 330 sportininkų iš 29 šalių. Čempionate jėgas išmėgins dukart pasaulio ir triskart Europos čempionė bei ketverių olimpinių žaidynių dalyvė 34-erių metų Simona Krupeckaitė, 21-erių metų Miglė Marozaitė, 19-metė Olivija Baleišytė, 22-ejų metų Vasilijus Lendelis bei jo bendraamžis Svajūnas Jonauskas.