61-ą kartą Prancūzijoje vykstančių „4 Jours de Dunkerque/Tour du Bord-pas-de-Calais“ daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape 31-ą vietą užėmė „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas.

176,1 km distancijoje Lietuvos dviratininkas 14 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui prancūzui Alexiui Gougeard'ui, aplenkusiam tautietį Julieną Antomarchį ir Brayaną Stiveną Ramirezą Chaconą iš Kolumbijos.

43-ias finiše buvo Ignatas Konovalovas („Team Marseille 13 KTM“), o Evaldas Šiškevičius („Team Marseille 13 KTM“) liko 72-as:

1. Alexis Gougeard (Prancūzija) 4 val. 15 min. 29 sek. 2. Julien Antomarchi (Prancūzija ) tas pats laikas 3. Brayan Stiven Ramirez Chacon (Kolumbija) atsiliko 3 sek. 4. Edward Theuns (Belgija) 14 5. Bryan Coquard (Prancūzija) 14 ... 31. Gediminas Bagdonas 14 ... 43. Ignatas Konovalovas 14 ... 72 Evaldas Šiškevičius 1:01 ... 118.Julien Morice (Prancūzija) 30:22 Bendrojoje įskaitoje po trijų etapų I. Konovalovas užima ketvirtąją vietą bei lyderiui prancūzui B. Coquard'ui pralaimi 18 sekundžių.

46-ą vietą užimantį G. Bagdoną nuo lyderio skiria 3 minutės bei 14 sekundžių, o 50-oje pozicijoje esantį E. Šiškevičių - daugiau nei pusketvirtos minutės:

1. Bryan Coquard (Prancūzija) 12:45:49 2. Edward Theuns (Belgija) atsilieka 12 sek. 3. Jevgenij Gutarovič (Baltarusija) 18 4. Ignatas Konovalovas 18 5. Bjorn Thurau (Vokietija) 40 ... 46.Gediminas Bagdonas 3:14 ... 50. Evaldas Šiškevičius 3:34 ... 118.Julien Morice (Prancūzija) 34:21