Aštuonioliktą kartą Australijoje vykstančių daugiadienių „Santos Tour Down Under“ dviratininkų lenktynių antrajame etape trečiadienį vos du varžovus aplenkė bei 135-ą vietą užėmė „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas.

Lietuvos dviratininkas 132 km distancijoje 10 minučių bei 38 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui australui Jay'ui McCarthy'iui, finiše akimirka aplenkusiam italą Diego Ulissį bei tautietį Rohaną Dennisą:

1. Jay McCarthy (Australija)           3 val. 26 min. 40 sek.

2. Diego Ulissi (Italija)

3. Rohan Dennis (Australija)

4. Danilo Wyss (Šveicarija)

5. Petr Vakoc (Čekija)

...

135.Gediminas Bagdonas         atsiliko 10 min. 38 sek.

...

137.Vladimir Isajčev (Rusija)                15:47

Po antrojo etapo G. Bagdonas iš 22-os vietos nukrito į 133-čią, o nuo lyderio australo J. McCarthy'io jį skiria 10 minučių bei 38 sekundės: