ag2r la mondiale

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ag2r la mondiale“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ag2r la mondiale“.

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje pelnė 50 pasaulio reitingo taškų

Prancūzijoje surengtose 44-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė penktąją vietą. Už tai Lietuvos dviratininkui atiteko 50 pasaulio reitingo taškų.
2018-06-04

Dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje pranoko 112 varžovų

Prancūzijoje vykstančių 44-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Boucles de la Mayenne“ (UCI I kategorija) prologe Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“), pranokęs 112 varžovų, užėmė aštuntąją vietą. Lietuvos vicečempionas šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko antrąkart. Nugalėjo prancūzas Dorianas Godonas („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 4,5 km distanciją įveikė per 5 min. 46 sek. (vid. greitis – 46,821 km/h). G. Bagdonas nugalėtojui pralaimėjo 17 sek.
2018-06-01

Prancūzijoje dėl pergalės kovojęs dviratininkas Evaldas Šiškevičius finišavo šeštas

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (UCI HC kategorija) trečiajame etape Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė šeštąją vietą. 29 metų lietuvis šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko trečiąjį kartą. Nugalėjo prancūzas Naceras Bouhanni („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 171,5 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 38 sek. (vid.
2018-05-11

Europos dviračių plento čempionate – 22 Lietuvos atstovai

Trečiadienį Herninge (Danija) prasideda Europos dviračių plento čempionatas. Penkias dienas truksiančiose varžybose, kaip ir pernai Prancūzijoje vykusiose pirmenybėse, startuos 22 Lietuvos dviratininkai. Antrą kartą Europos pirmenybėse dalyvaus ne tik jauniai (17-18 metų) ir jaunimas (iki 23 metų), o ir elito grupės atstovai.
2017-08-01

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – Daivai Tušlaitei ir Ignatui Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ). D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečiąjį kartą iš eilės, o I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmąjį kartą. D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek.
2017-06-25

Gargžduose dviračių sporto gerbėjams ruošiamas desertas

Birželio 23–25 dienomis Gargžduose ir jų apylinkėse vyks vienas didžiausių šalies dviračių sporto renginių – Lietuvos plento čempionatas, kuriame dėl medalių ir čempionų marškinėlių kovos beveik visi geriausi mūsų šalies dviratininkai. Penktadienį, nuo 16-os valandos, vyks jaunių merginų ir vaikinų, veteranų, moterų, jaunimo (iki 23-ejų metų) vaikinų bei vyrų pavienio starto lenktynės. Varžybų dalyviams teks įveikti distancijas nuo 20-ies iki 34-ių km.
2017-06-20

Dviratininkas Ignatas Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje – tarp geriausiųjų

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigusių 63-ių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (Keturios Diunkerko dienos, UCI HC kategorija) galutinėje įskaitoje Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, užėmė ketvirtąją vietą. Už šį pasiekimą 31-erių metų Lietuvos dviratininkui atiteko 100 pasaulio reitingo taškų.
2017-05-14

Lenktynėse Prancūzijoje – dviratininko Ignato Konovalovo pergalė!

Dviračių trasose dažniausiai komandos draugams dėl pergalių kovoti padedantis Ignatas Konovalovas šeštadienį pats tapo nugalėtoju. 31-erių metų lietuvis, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, puikiu stiliumi laimėjo Prancūzijoje vykstančių 63-ių daugiadienių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (Keturios Diunkerko dienos, UCI HC kategorija) penktą etapą! Tai – pirmoji Ignato pergalė nuo praėjusių metų birželio, kai jis laimėjo Lietuvos čempionato pavienio starto lenktynes.
2017-05-13

Dviratininkui Evaldui Šiškevičiui – 20 pasaulio reitingo taškų

Ketvirtadienį Prancūzijoje vykusiose 58-ose dviračių lenktynėse „Grand Prix de Denain“ Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provense KTM“) užėmė 13-ą vietą ir pelnė 20 pasaulio reitingo taškų. 28-erių metų Lietuvos dviratininkas į Top-20 šį sezoną pateko ketvirtą kartą. Nugalėjo ir 200 pasaulio reitingo taškų pelnė Ignato Konovalovo komandos draugas prancūzas Arnaud Demare'as (FDJ). Jis šias lenktynes laimėjo ir 2013 metais. A. Demare'as 196,4 km nuvažiavo per 4 val. 30 min. 1 sek. (vid.
2017-04-13

Prestižinėse lenktynėse Italijoje – du Lietuvos dviratininkai

Šeštadienį Italijoje vyks 108-os prestižinės dviračių lenktynės „Milanas–San Remas“ (UCI „World Tour“ kategorija). Jose dalyvaus du Lietuvos dviratininkai – Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) ir Ignatas Konovalovas (FDJ). Lenktynių dalyviams teks įveikti 291 km. Varžybose, kurios dar vadinamos „La Primavera“, startuos 200 dviratininkų iš 25 komandų. Prancūzijos komandai „Ag2r La Mondiale“ vadovaus olimpinis čempionas Artūras Kasputis, kuris šiose varžybose jėgas išmėgino 1992 metais.